Edgars Kulda Čehijas čempionātā debitē ar vārtiem un rezultatīvu piespēli

14/09/2018 23:22
Edgars Kulda, Sportazinas.com

Latvijas hokejists Edgars Kulda piektdien piedzīvoja debiju Čehijas augstākajā hokeja līgā, kur viņa pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” vienība izcīnīja uzvaru.

Zlīnas komanda savās mājās ar rezultātu 4:2 (2:0, 1:0, 1:2) uzvarēja Tršinecas “Ocelārži” vienību, kuru šosezon pārstāv Latvijas izlases kapteinis Roberts Bukarts.

Kulda uz laukuma pavadīja 18 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā izcēlās ar gūtiem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli. Kopā mača laikā Kulda veica trīs metienus pa pretinieku vārtiem, kā arī izdarīja vienu spēka paņēmienu. Maču latvietis noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Kulda spēles devītajā minūtē atklāja mača rezultātu, bet 33.minūtē Jakūbs Hermans pēc viņa piespēles panāca 3:0 “PSG Berani” labā, gūstot uzvaras vārtus.

Zlīnas vienību pārstāv arī cits latvietis Ralfs Freibergs, kurš laukumā pavadīja 25 minūtes un 20 sekundes, kas bija lielākais spēles laiks komandā. Freibergs izcēlās ar vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un nopelnīja divas soda minūtes. Arī Freibergam mačā neitrāls lietderības koeficients.

Tikmēr Bukarts “Ocelārži” komandas sastāvā laukumā pavadīja 17 minūtes un desmit sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem un nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -2.

Vēl vienā Čehijas čempionāta spēlē Oskara Cibuļska un Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” viesos ar 0:4 (0:1, 0:1, 0:2) zaudēja Prāgas “Sparta” hokejistiem.

Cibuļskis spēlēja 28 minūtes un vienu sekundi, četras reizes metot pa vārtiem, nopelnot divas soda minūtes un negatīvu lietderību -1. Tikmēr Bičevskis laukumā pavadīja 14 minūtes un astoņas sekundes, divas reizes metot pa vārtiem. Tāpat latvietim viens spēka paņēmiens, četras soda minūtes un negatīvs lietderības rādītājs -1.