Edgars Kulda rezultatīvs uzvarā pār Robertu Bukartu Čehijas līgas spēlē

22/02/2019 23:01

Latviešu uzbrucējs Edgars Kulda piektdien guva vārtus Čehijas augstākās līgas spēlē, kamēr viņa un aizsarga Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” komanda svinēja uzvaru.

Zlīnas hokejisti savā laukumā ar 4:1 (2:1, 2:0, 0:0) pārspēja uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvēto Prāgas “Sparta”.

Kulda vārtus guva otrā perioda otrajā minūtē, kad panāca 3:1 mājinieku labā. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 12 minūtes un 17 sekundes, kamēr Freibergs nospēlēja 21 minūti un 49 sekundes. Abi latvieši katrs vienu reizi meta pa vārtiem un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1.

Freibergs šosezon 44 cīņās guvis četrus vārtus un veicis 17 rezultatīvas piespēles, bet Kulda 44 mačos atzīmējies ar desmit vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Bukarts nospēlēja 19 minūtes un 23 sekundes, kuru laikā veica četrus metienus un tika pie neitrāla lietderības koeficienta. Viņš šajā sezonā 42 spēlēs izcēlies ar pieciem vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

Tāpat piektdien uzvaru svinēja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas mājās ar 4:1 (3:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Litvīnovas “Verva”.

Cibuļskis šoreiz nospēlēja 21 minūti un 31 sekundi, kuras laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie neitrāla lietderības koeficienta, kamēr Bičevskis šai cīņai nebija pieteikts.

Cibuļskis šosezon 43 spēlēs guvis divus vārtus un veicis deviņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējies ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Pie panākuma piektdien tika arī aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelārži”, kas viesos ar 4:3 (0:1, 1:2, 3:0) guva virsroku pār Vitkovices “Ridera” komandu.

Galviņš piektdien uz ledus pavadīja 20 minūtes un 59 sekundes, kuru laikā tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Viņš šosezon 42 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Čehijas čempionāta vadībā ar 94 punktiem 47 cīņās ir Libereces “Bīlī Tigrši”, bet trešajā vietā ar 91 punktu ir Hradeckrālovas “Mountfield”, kamēr četrus punktus no tās atpaliek ceturtajā pozīcijā esošā Tršinecas “Ocelārži”. Tikmēr Prāgas “Sparta” ar 68 punktiem ir devītajā vietā, bet Zlīnas “PSG Berani” ar tikpat punktiem atrodas desmitajā pozīcijā.