Edgars Kulda un Freibergs noslēdz sezonu Čehijā

17/03/2019 20:38

Latviešu aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani” svētdien cieta zaudējumu Čehijas hokeja čempionāta izslēgšanas turnīra izslēgšanas turnīra pirmās kārtas izšķirošajā spēlē, tādējādi neiekļūstot ceturtdaļfinālā.

“PSG Berani” viesos ar 1:4 (1:0, 0:2, 0:2) piekāpās “Mlada Boleslav” vienībai, sērijā līdz trim uzvarām zaudējot ar 2-3.

Freibergs šajā mačā uz ledus pavadīja 22 minūtes un septiņas sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem un tika pie četrām soda minūtēm, kamēr Kulda deviņās minūtēs un 49 sekundēs bloķēja vienu metienu. Abi latvieši katrs iekrāja pa negatīvam lietderības koeficientam -1.

Freibergs šosezon regulārajā turnīrā 49 cīņās guva četrus vārtus un veica 18 rezultatīvas piespēles, bet Kulda 49 mačos atzīmējās ar 11 vārtiem un 11 rezultatīvām piespēlēm. Izslēgšanas turnīrā piecās spēlēs Freibergs atzīmējās ar vieniem vārtiem, bet Kulda palika bešā.

Jau ziņots, ka piektdien izslēgšanas turnīru ar zaudējumu noslēdza uzbrucējs Roberts Bukarts un Prāgas “Sparta”.

Savukārt no ceturtdaļfinālā izslēgšanas turnīru sāks aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Triņecas “Ocelari”, kā arī aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”.

Čehijas čempionāta regulārajā turnīrā uzvarēja Libereces “Bily Tigry”, otrajā vietā bija Triņecas “Ocelari”, bet trešo vietu ieņēma Plzeņas “Škoda”, šīm trim vienībām nodrošinot ceļazīmi uz Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas nākamās sezonas turnīru.

Ceturto vietu ieņēma Hradeckrālovas “Mountfield”. Tikmēr Zlīnas “PSG Berani” bija devītā, bet Prāgas “Sparta” noslēdza pirmo desmitnieku.