Egle ar divām piespēlēm palīdz komandai Slovākijas “play-in” sākt ar uzvaru

11/03/2024 22:56
Haralds Egle

Šovakar Slovākijas hokeja līgā Haralda Egles pārstāvētā “Liptovski Mikulas” papildlaikā ar 3:2 pārspēja “Zvolen” “play-in” kārtas pirmajā mačā.

Slovākijā pamatturnīra pirmās sešas komandas kvalificējas uzreiz ceturtdaļfinālam, kamēr tās vienības, kuras ieņēma vietas no septītās līdz desmitajai, izveido divus pārus un izspēlē vēl divas vietas uz ceturtdaļfinālu.

Lai arī Egles pārstāvētā komanda finišēja desmitajā vietā, tas netraucēja “Liptovski Mikulas” sērijas pirmajā mačā pieveikt septītās pozīcijas ieguvēju “Zvolen”. Pats latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 17 minūtes un 12 sekundes, izdarīja divas rezultatīvas piespēles un piecas reizes meta pa vārtiem.

Šī sērija notiks līdz kādas komandas trīs uzvarām.

Zviedrijas pēc spēka otrajā līgā (“Allsvenskan”) cīņu par palikšanu turnīrā uzsākusi Filipa Bunča pārstāvētā “Vastervik”, kura ar 3:1 pieveica “Ostersund”. Latviešu uzbrucējs izdarīja vienu rezultatīvu piespēli. Šī sērija notiks līdz četrām uzvarām.

Rezultatīvu piespēli izdarīja arī Rihards Marenis, kura pārstāvētā “Nybro”  ar 6:3 apspēlēja “Almtuna” vienību “play-in” kārtas pirmajā spēlē.