Egle dala piespēles Slovākijā un palīdz komandai uzvarēt

08/12/2023 23:05
Haralds Egle

Šovakar Slovākijas čempionātā uzbrucējs Haralds Egle nopelnīja divus rezultativitātes punktus, palīdzoet sevis pārstāvētajai komandai tikt pie uzvaras.

Egle izdarīja divas rezultatīvas piespēles “MHK 32” panākumā pār “Nitra” ar 3:1. Uzbrucējs nospēlēja 16 minūtes un 26 sekundes, saņēma vienu divu minūšu noraidījumu un nopelnīja lietderību +1.

“Dukla Michalovce” ar 4:2 pieveica “Spisska Nova Ves”. Uzvarētāju rindās kapteinim Kasparam Daugaviņam 17:22 minūtes laukumā un vēl divas uz noraidīto soliņa, kā arī trīs metieni pa vārtiem, aizsargam Kristoferam Bindulim 22 minūtes un 14 sekundes laukumā, kā arī lietderība +1.

Čehija

Kristapa Zīles un Jāņa Jaka pārstāvētā Litvinovas “Verva” ar 1:2 papildlaikā zaudēja Patrika Ozola pārstāvētājai “Olomouc”.

Zīle laukumā pavadīja 21 minūti un 23 sekundes un bija laukumā komandas vienīgajā vārtu guvumā, nopelnot lietderību +1, savukārt Jaks savainojuma dēļ nespēlēja. Pretinieku rindās Ozols nospēlēja 9,5 minūtes, izdarot vienu metienu.

Citā mačā Ralfs Freibergs izcēlās ar rezultatīvu piespēli “Mountfield” uzvarētajā cīņā pret Roberta Bukarta pārstāvēto Ostravas “Vitkovice Ridera” – 3:2 papildlaikā. Freibergs nospēlēja 18 minūtes un 27 sekundes, atzīmējoties ar diviem metieniem un lietderību +1, bet Bukartam 17 minūtes un 18 minūtes laukumā, četri metieni un lietderība -2.

Vēl Eduarda Tralmaka pārstāvētā Kladno “Rytiri” pēcspēles metienu sērijā ar 2:3 zaudēja “Energie”, uzbrucējam laukumā pavadot 22 minūtes un piecas sekundes.

Šveice

Ronalds Ķēniņš palika bez punktiem “Lausanne” neveiksmē pret “Lakers” vienībai ar 2:4. Latvietim 12 minūtes un 54 sekundes laukumā. Pie punktiem netika arī Rihards Bukarts, kura pārstāvētā “Biel-Bienne” papildlaikā izrādījās pārāka pār “Bern” ar 4:3, latvietim nospēlējot 12 minūtes un 14 sekundes.

Rūdolfa Balcera pārstāvētā Cīrihes “Lions” ar 3:1 apspēlēja “Lugano”, kuras sastāvā šodien nebija atrodams Roberts Cjunskis. Balcers sev atvēlētajās 18 minūtēs un 22 sekundēs izdarīja vienu metienu un maču pabeidza ar lietderību +1.

Allsvenskan (Zviedrija)

Filips Buncis guva otros vārtus šosezon, kas neglāba viņa pārstāvēto “Vestervik” no zaudējuma pret “Djurgarden” ar 3:5. Precīzs bija arī Georgs Golovkovs, kas viņa pārstāvētajai “Nybro” ļāva svinēt uzvaru pret “Vasteras” ar 6:4.

Mika Indraša un Kārļa Čukstes pārstāvētā “Brynas” ar 3:1 apspēlēja “Karlskoga”, latviešiem pie punktiem netiekot, arī Georgs Golovkovs neguva punktus “Ostersund” neveiksmē pret “Kalmar” ar 1:4,

Citas līgas

Vācijā Kristers Gudļevskis ielaida četras ripas, atvairot 26 no 30 metieniem, viņa pārstāvētajai “Pinguins” papildlaikā ar 3:4 zaudējot Berlīnes “Eisbaren”.

Dānijā Gunārs Skvorcovs izcēlās ar vārtu guvumu mazākumā, kaldinot Odenses “Bulldogs” uzvaru pār “Sonderjyske” ar 3:2, kamēr citā spēlē Andris Džeriņš rezultatīvi piespēlēja “Blue Fox” uzvarā papildlaikā pret “Aalborg”.

Austrijā Māris Bičevskis izdarīja rezultatīvu piespēli uz tukšiem vārtiem, palīdzot Ļubļanas “Olimpija” ar 3:0 pieveikt “Innsbruck”. Artūra Kuldas pārstāvētā “Villach” ar 2:3 atzina “Voralberg” pārākumu, zaudējums arī Renāra Krastenberga pārstāvētajai “99ers” – 1:2 pret “Val Pusteria”.

Savukārt Somijā Oskara Batņas pārstāvētā “Jukurit” papildlaikā ar 3:2”SaiPa”. Latviešu uzbrucējs laukumā pavadīja 14 minūtes un 39 sekundes, izdarīja trīs metienus pa vārtiem un uzvarēja 55,6% no iemetieniem.