Egle: Pēc pirmajām divām spēlēm ir daudzas lietas, pie kā jāpiestrādā

13/05/2024 13:54
Nokopēts
Haralds Egle
SPORTAZINAS.COM, EKSKLUZĪVI NO ČEHIJAS

Latvijas hokeja izlases uzbrucējs Haralds Egle pēc komandas treniņa sarunā ar “Sportazinas.com” dalījās pārdomās par valstsvienības paveikto pirmajos divos mačos pasaules čempionātā.

Jau vēstīts, ka Latvijas izlase turnīru sāka ar divām uzvarām papildlaikā – 5:4 pret Poliju un 3:2 pret Franciju. “Kopumā ir labi, lai gan kopumā varēja būt labāk. Pēc pirmajām divām spēlēm ir daudzas lietas, pie kā jāpiestrādā, bet ar mūsu fanu atbalstu mēs ejam uz priekšu, mācāmies no kļūdām un gatavojamies tam, ka jābūt daudz agresīvākiem un tendētiem uz vārtiem.

Es neteiktu, ka abos mačos sākumi bija neizteiksmīgi. Varbūt pirmajā spēlē bija neliels satraukums, jo tomēr čempionāta sākums, kaut kur nospēlējām pasīvāk. Otrajā spēlē mums momenti bija jau pašā sākumā un es neteiktu, ka tas sākums bija neveiksmīgs,” pārliecināts uzbrucējs.

Vakar Egle laukumā devās ar citiem partneriem nekā pirmajā mačā. “Kaut ko specifisku [pirms spēles] apspriežam, piemēram, iemetiena izspēles un tādas lietas. Bet kopumā mums visiem no trenera ir dots viens plāns un tas ir jāpilda. Visiem jābūt uz vienas lapas ar jebkuru hokejistu, ar kuru tu spēlē.”

Šodien treniņā piedalījās vien deviņi laukuma spēlētāji. “Laukumā gāja tikai tie, kuri vēlas. Kuri gribēja iznākt uz ledus, tie ir šeit. Pēc treniņa bišķiņ pastrādāsim ar Ēriku [Visocki, fiziskās sagatavotības treneri], bet vakara pusē mums būs sapulce, kuras laikā iziesim cauri tām spēlēm, kas ir aizvadītas. Un rīt jau būs pēc pilnās programmas.

Par Kazahstānu vēl neko neteica. Protams, mums plus/mīnus ir zināms viņu stils, dažas spēles esam redzējuši, bet vakarā un rīt pieiesim nopietnāk. Visas komandas šajā turnīrā nedaudz atšķiras. Nav tā, ka būtu izteiktākas līmeņa atšķirības, bet spēles stili atšķiras,” uzsver uzbrucējs.

Sajūtas ir tādas, it kā spēlētu mājās, ar tik lielu fanu skaitu. Ir forši. Neteiktu, ka bija baigi jāpierod, jo arī pārbaudes mačos mums pretī bija augstā līmeņa komandas. Tikai jāiet uz priekšu, viss ir OK. Man neliels uztraukums ir pirms katras spēles. Bet tikko izkāpj uz ledus, tas uzreiz pazūd un jāiet jādara savs darbs,” par debiju PČ saka hokejists.

Gluži kā Roberts Mamčics, arī cits Liepājas hokeja audzēknis pamanījis šīs pilsētas karogu tribīnēs. “Pamanīju, jā. Parādīju uz viņiem, ka forši, ka atbrauca un pārstāv Liepāju arī tribīnēs Ostravā.”

Savukārt jautāts, kad no viņa gaidīt pirmos vārtus, Egle atbild pārliecinoši – rīt!

Mamčics: Varbūt ir pārāk daudz emociju, kas mums traucē spēlēt pārliecinošāk

TOP notikumi
1
X
2
5.78
4.35
1.54
1.49
4.34
6.52
4.15
3.34
1.95
2.55
-
1.42
1.2
-
3.75
1.31
-
3.46
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām