Eglem viens metiens pa vārtiem, Rubīnam divi noraidījumi kaunpilnā “Marlies” zaudējumā

27/02/2021 09:31

Šonakt Amerikas hokeja līgā (AHL) mačus aizvadīja latviešu hokejistu pārstāvētās komandas. Uzbrucēja Haralda Egles un vārtsarga Artūra šilova pārstāvētā Manitobas “Moose” izbraukumā ar 3:4 atzina Lavālas “Rockets” pārākumu, pārtraucot četru uzvarēto maču sēriju.

Egle, kurš šosezon aizvadītajos piecos mačos nav spējis izcelties ar rezultatīvām darbībām, arī šīs nakts spēlē palika “sausā”. Latvietis veica vienu metienu pa pretinieku sargātajiem vārtiem un laukumu pameta ar negatīvu lietderības koeficientu “-2”.

Savukārt latviešu vārtsargs Šilovs spēli bija spiests nosaktīties no rezervistu soliņa, vārtos jau no pirmajām spēles minūtēm stājoties kluba pamatvārtsargam Mihailam Berdinam. Krievu ripu ķērājs atvairīja 30 no 34 pretinieku raidītajiem metieniem.

Ar astoņiem punktiem līdz šim septiņos aizvadītajos mačos “Moose” ieņem otro vietu Kanādas divīzijā, vien par punktu atpaliekot no līderiem “Rockets”.

Citā šīs nakts AHL mačā Kristiāna Rubīna pārstāvētā Toronto “Marlies” piedzīvoja kaunpilnu zaudējumu ar 1:8 pret Stoktonas “Heat”. Latvietis izdarīja divus metienus pa pretinieku sargātajiem vārtiem, nopelnīja četras soda minūtes un spēli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu “-3”.

Šosezon aizvadītajos astoņos mačos “Marlies” rindās Rubīna kontā vieni vārti un viena rezultatīva piespēle. Pati komanda, savukārt, pēc šodien piedzīvotās neveiksmes, ar astoņiem punktiem tik pat mačos ierindojas trešajā vietā Kanādas divīzijā.