Eiduka 20 kilometru brīvā stila sacensībās ieņem 24. vietu

26/11/2023 13:21
Nokopēts
Patrīcija Eiduka

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka svētdien Rukā, Somijā, finišēja 24.vietā Pasaules kausa distanču slēpošanā 20 kilometru sacensībās ar kopēju startu.

Uzvaru svinēja zviedriete Mūa Ilara, kura par trīs sekundes desmitdaļām pārspēja amerikānieti Džesiju Diginsu, pati finišējot 55 minūtēs un 40,8 sekundēs. Otrā bija vēl viena amerikāniete Rouzija Brenana, kura uzvarētājai zaudēja 1,3 sekundes.

Eiduka distanci veica 57 minūtēs un 45,5 sekundēs, finišējot divas minūtes un 4,7 sekundes pēc uzvarētājas. Labāko sešpadsmitnieks bija 15 sekunžu attālumā. No startējušām 54 sportistēm sešas tika apsteigtas par apli, bet piecas nefinišēja. Eiduka bija vienīgā Latvijas pārstāve šajā distancē.

Vēlāk 20 kilometros brīvajā stilā sacentīsies vīrieši.

Decembra pirmajās trīs nedēļas nogalēs slēpotāji sacentīsies Jelivārē un Estešundā, Zviedrijā, kā arī Tronheimā, Norvēģijā. Gada pirmspēdējā dienā Toblahā, Itālijā, sāksies prestižais “Tour de Ski” seriāls, kas turpināsies Davosā, Šveicē, un noslēgsies Valdifjemmē, Itālijā, 7.janvārī.

Janvāra otrajā pusē būs posmi Oberhofā, Vācijā, un Gomsā, Šveicē, bet februārī būs sacensības Ziemeļamerikā Kenmorā, Kanādā, un Mineapolisā, ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti, Somijā, Oslo un Drammenē, Norvēģijā, kā arī Fālunā, Zviedrijā.

Eidukai iepriekšējā sezona bija sportistei labākā Pasaules kausā, kur viņa uzvarēja U-23 ieskaitē. Janvārī “Tour de Ski” seriāla sacensībās Oberstdorfā viņa 20 kilometru iedzīšanā brīvajā stilā izcīnīja piekto vietu, kas ir Latvijas slēpošanas vēsturē visaugstākā pozīcija Pasaules kausā.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām