Eiduka un Vīgants startēs PK posmā rollerslēpošanā

23/07/2021 14:24

Latvijas vadošie distanču slēpotāji Patrīcija Eiduka un Raimo Vīgants, aģentūru LETA informēja Latvijas Slēpošanas federācijas preses sekretārs Ivars Bācis.

Uz Banska Bistricu ir devušies astoņi Latvijas izlases pārstāvji – pieci vīrieši un trīs sievietes. Vīriešu sastāvā ir iekļauti Vīgants un Edgars Bernāns, bet junioros sacentīsies Lauris Kaparkalējs, Aleksandrs Ļūļe un Rainers Paeglis.  Savukārt sieviešu konkurencē Latvijas komanda būs pārstāvēta ar Eiduku un Kitiju Auziņu, bet pie juniorēm startēs Samanta Krampe.

Slovākijā ir paredzētas trīs sacensību dienas. Šodien dalībniekiem būs jāsacenšas 200 metru sprintā brīvajā stilā, kas sāksies ar kvalifikāciju un turpināsies ar izslēgšanas braucieniem, sākot no ceturtdaļfināla. Sestdien ir paredzētas vidējās distances brīvajā stilā ar masu startu, bet svētdien rollerslēpotāji vēlreiz sacentīsies masu startu distancē, tikai šoreiz klasiskajā stilā un pret kalnu.

Pasaules kausa posmos ziemā divas reizes desmitniekā tikusī Eiduka startēs tikai sestdien masu starta distancē brīvajā stilā, bet pārējie plāno piedalīties visas trīs dienas.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…