Eidukai PK posmā distanču slēpošanā 27.vieta sprinta kvalifikācijā

10/02/2024 22:40
Nokopēts
Patrīcija Eiduka

Latvijas sportiste Patrīcija Eiduka sestdien Kanādā Pasaules kausa posmā distanču slēpošanā ieņēma 27.vietu sprinta sacensību brīvajā stilā kvalifikācijā.

Kvalifikācijā Eiduka sasniedza 27. ātrāko laiku, trasi veicot divās minūtēs un 53,48 sekundēs, labākā rezultāta autorei zviedrietei Jonnai Sundlingai zaudējot 13,25 sekundes. Viņas rezultāts tika novērtēts ar 99,23 FIS punktiem.

Izslēgšanas cīņās, kas sāksies plkst.22 pēc Latvijas laika, iekļuva 30 ātrākās slēpotājas 54 sportistu konkurencē. Piektdien Eiduka Kenmorā ieņēma 17.vietu 15 kilometru brīvā stila slēpojumā ar kopēju startu.

Svētdien sportistes plkst.19 sacentīsies 20 kilometros klasiskajā stilā ar kopēju startu, bet otrdien – sprintā klasiskajā stilā, plkst.18 aizvadot kvalifikāciju un plkst.20.30 – izslēgšanas sacensības.

Gada sākumā Eiduka Itālijā “Tour de Ski” seriāla pēdējā posmā izcīnīja piekto vietu, atkārtojot augstvērtīgāko rezultātu Latvijas slēpošanas vēsturē, bet kopvērtējumā latviete bija astotā, sasniedzot jaunu rekordu.

Februārī tiks aizvadītas sacensības Ziemeļamerikā – Kenmoras pilsētā Kanādā un Mineapolisas trasē ASV. Pēc tam sportisti atgriezīsies Eiropā, martā aizvadot posmus Lahti (Somija), Oslo un Drammenē (Norvēģija), kā arī Fālunā (Zviedrija).

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām