“Eintracht” uzbrucējs Jovičs guvis piecus vārtus Vācijas Bundeslīgas mačā (VIDEO)

20/10/2018 13:57

“Soda laukums” ep. 33. Par LV futbola sezonas noslēgumu un “Kurbads” dalību Kontinentālajā kausā. Q&A. Uzdod jautājumus Twitterī @viensvienslv #SodaLaukums un futbola eksperts Jānis Pakalns uz tiem atbildēs. “Soda laukums” ērti arī mūsu video blogā – Skaties tiešraidē vai jebkurā sev ērtā laikā atkārtojumā 11tv.lv!

Vācijas Bundeslīgas 8. kārtas pirmajā spēlē graujošu uzvaru svinējusi Frankfurtes “Eintracht” komanda, kas ar rezultātu 7:1 pieveica līgas jaunpienācēju Diseldorfas “Fortuna”. Iespaidīgu sniegumu šajā mačā parādīja serbu uzbrucējs Luka Jovičs, kurš 46 minūšu laikā guva piecus vārtus.

“Eintracht” vadībā izvirzījās spēles 20. minūtē, kad pendeli realizēja Sebastjens Hallers. Pēc sešām minūtēm 2:0 panāca Jovičs, kamēr 34. minūtē Jovičs guva savus otros un komandas trešos vārtus – 3:0.

Pēc pārtraukuma 50. minūtē Hallers uz rezultāta tablo iededza graujošo 4:0. Turpinājumā Dodi Lukebakio Diseldorfas komandai atguva vienus vārtus (1:4), taču spēles noslēgums pilnībā piederēja Lukam Jovičam.

Serbu uzbrucējs 17 minūšu laikā guva vēl trīs vārtus, nokārtojot sev piecu vārtu guvumu spēli un savai komandai pārliecinošu uzvaru ar 7:1.

Šis “Eintracht” bija jau ceturtais panākums pēc kārtas, kas komandu ar 13 punktiem Bundeslīgā ierindo sestajā pozīcijā.

Tikmēr “Fortuna” nākas samierināties ar ceturto zaudējumu pēc kārtas, kā arī pēdējo vietu turnīrā.

Pēdējoreiz kādam futbolistam šāds sasniegums Bundeslīgā padevās 2015. gada septembrī, kad polis Roberts Levandovskis guva piecus vārtus deviņās minūtēs, palīdzot Minhenes “Bayern” ar 5:1 sagraut “Wolfsburg”.