Eirolīgas preses dienests atgādina par Timmas skaistākajiem momentiem šosezon (VIDEO)

Jānis Timma, sportazinas.com
Jānis Timma | Foto: ULEB Eirolīga

ULEB Eirolīgas preses dienests turnīra “Twitter” kontā publicējis divu minūšu hailaitu video ar Maskavas apgabala komandas “Khimki” pārstāvja Jāņa Timmas dalību.

“Timmam bija iespaidīga sezona Eirolīgā,” teikts video virsrakstā.

Šosezon 27 gadus vecais Timma laukumā gājis 21 Eirolīgas mačā. Viņš atzīmējies ar vidēji 12,5 punktiem, 3,1 atlēkušo bumbu un divām piespēlēm. Sezonas rezultatīvāko spēli latvietis aizvadījis 11. kārtā pret Stambulas “Fenerbahce”, iemetot 26 punktus.

Oficiāli Eirolīgas sezona vēl nav noslēgusies. Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā “Khimki” šobrīd ieņem septīto vietu ar 13 uzvarām 28 mačos.

“Khimki” basketbolisti nav devušies mājās un turpina aizvadīt treniņus. Sākotnēji pauze tika ieplānota līdz 10. aprīlim, taču jau šobrīd var teikt, ka Eurolīga neatsāksies ātrāk par maiju.

“Izskatās, ka Krievija nedaudz atpalikusi no pārējās pasaules lēmumu pieņemšanas ziņā. Spēles ir atceltas un nekas nenotiek, taču treniņi tāpat ir jāaizvada un jābrauc uz zāli. Tur apstākļi ir nodrošināti tādi, lai viss būtu droši. Zālē neviens cits, kurš nav komandas sastāvā, netiek ielaists, un viss tiek tīrīts un dezinficēts ik pa trim stundām,” pirms pusotras nedēļas stāstīja Bertāns.

Vienotajā līgā “Khimki” ar 18 uzvarām 19 spēlēs ieņem pirmo vietu. Šis turnīrs netiks izspēlēts līdz galam, par ko tika oficiāli paziņots. Jau šobrīd ir zināms, ka arī nākamajā sezonā Maskavas apgabala klubs kopā ar Jāņa Strēlnieka pārstāvēto piedalīsies Eirolīga.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par