Eirolīgas spīdeklis nikns uz tiesnešiem: Man ir apnikusi šī necieņa

12/01/2024 12:48
Nokopēts
Maiks Džeimss

ULEB Eirolīgas komandas “Monaco” spēlētājs Maiks Džeimss savā vietnes “X” kontā pēc piedzīvotās neveiksmes pret Atēnu “Panathinaikos” veltījis kritiku Eirolīgas tiesnešu virzienā.

“Monaco” vakar piedzīvoja savu smagāko sagrāvi Eirolīgā šosezon, ar 63:88 kapitulējot “Panathinaikos”. Neizteiksmīgu sniegumu demonstrēja arī šosezon fantastiski spēlējošais Džeimss, kurš trāpīja tikai četrus metienus no spēles, gūstot 11 punktus, vienlaikus pieļaujot sešas kļūdas.

Lai gan spēle nebija saspringta, Džeimss pēc mača bija nikns par tiesnešu darbu. “Man ir apnikusi šī necieņa. Līgā spēlēju jau 10 gadus, bet pēkšņi pret mani netiek svilpts neviens pārkāpums,” pauda Eirolīgas zvaigzne. “Katrā spēlē nopelnu tehnisko piezīmi jūsu kļūdu dēļ. Es vasarā strādāju pie savas spēles, jums [tiesnešiem] tas arī būtu jādara.”

Džeimss tāpat publicēja attēlu no spēles epizodēs, kurā pret viņu netika fiksēts pārkāpums.

33 gadus vecais amerikānis šobrīd ir viens no galvenajiem pretendentiem uz Eirolīgas MVP balvu. Džeimss šosezon 21 spēlē izcēlies ar vidēji 19,5 punktiem, kas ir labākais rādītājs starp visiem spēlētājiem Eirolīgā, 5,2 rezultatīvām piespēlēm un 4,4 atlēkušajām bumbām. “Monaco” ar bilanci 11-10 turnīra tabulā ieņem astoto vietu.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām