Eirolīgas vadība un spēlētāju asociācija lems par šīs sezonas turpinājumu

22/05/2020 17:11

ULEB Eirolīgas vadība un līgas spēlētāju asociācija (ELPA) sestdien plāno aizvadīt sapulci, kurā tiks lemts par šīs sezonas atlikušo daļu, vēsta portāls “Eurohoops”.

Jau iepriekš Eirolīgas vadība norādīja, ka gala lēmums par sezonas atlikušo daļu tiks pieņemts līdz 24.maijam.

Portāls ziņo, ka turnīra rīkotāji uz sestdien plānoto tikšanos ir uzaicinājuši katras komandas kapteini un vienu vecāko spēlētāju no katra kluba. Paredzēts, ka Eirolīgas vadība spēlētājus informēs par saviem nodomiem, kā varētu noslēgt šo sezonu.

Tiek ziņots, ka sapulcē piedalīšoties arī līgas prezidents Žordi Bertomeu.

Jau ziņots, ka ULEB Eirolīgas vadība sezonas atlikušajām spēlēm izsver trīs norises vietas, starp kurām ir arī Lietuvas pilsētas Kauņa un Viļņa.

Eirolīgā izslēgšanas spēlēs no latviešu pārstāvētajām vienībām nodrošināta Rolanda Šmita pārstāvētajai “Barcelona”, kā arī Jāņa Strēlnieka Maskavas CSKA. Tāpat izslēgšanas spēļu zonā ir arī Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā Maskavas apgabalu “Himki”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

28/02/2021 20:02

Apskatnieks: Prieks redzēt, ka Bertāns ir piecēlies no “mirušajiem”

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) apskatnieks Kriss Vernons, kurš iepriekš asi kritizējis Vašingtonas “Wizards” latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna jauno līgumu, raidījumā “The Mismatch” atzinis, ka ir priecīgs par latvieša snieguma uzlabošanos. “Prieks…