Eirolīgas vadība un spēlētāju asociācija lems par šīs sezonas turpinājumu

22/05/2020 17:11

ULEB Eirolīgas vadība un līgas spēlētāju asociācija (ELPA) sestdien plāno aizvadīt sapulci, kurā tiks lemts par šīs sezonas atlikušo daļu, vēsta portāls “Eurohoops”.

Jau iepriekš Eirolīgas vadība norādīja, ka gala lēmums par sezonas atlikušo daļu tiks pieņemts līdz 24.maijam.

Portāls ziņo, ka turnīra rīkotāji uz sestdien plānoto tikšanos ir uzaicinājuši katras komandas kapteini un vienu vecāko spēlētāju no katra kluba. Paredzēts, ka Eirolīgas vadība spēlētājus informēs par saviem nodomiem, kā varētu noslēgt šo sezonu.

Tiek ziņots, ka sapulcē piedalīšoties arī līgas prezidents Žordi Bertomeu.

Jau ziņots, ka ULEB Eirolīgas vadība sezonas atlikušajām spēlēm izsver trīs norises vietas, starp kurām ir arī Lietuvas pilsētas Kauņa un Viļņa.

Eirolīgā izslēgšanas spēlēs no latviešu pārstāvētajām vienībām nodrošināta Rolanda Šmita pārstāvētajai “Barcelona”, kā arī Jāņa Strēlnieka Maskavas CSKA. Tāpat izslēgšanas spēļu zonā ir arī Jāņa Timmas un Daira Bertāna pārstāvētā Maskavas apgabalu “Himki”.

Pieslēgties

Dienas fokusā

14/05/2021 23:18

Latvijas pirmā pretiniece Kanāda sastāvu nokomplektē teju tikai ar NHL hokejistiem

Latvijas hokeja izlases pirmā pretiniece gaidāmajā pasaules čempionātā hokejā Kanāda sastāvu nokomplektējusi teju tikai ar Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlētājiem, pavēstījusi Kanādas hokeja federācija. Kanādieši uz Rīgu dosies ar trīs…