Eiropas čempionāts BMX riteņbraukšanā iecerēts oktobra sākumā

Šī gada Beļģijas pilsētā Deselā norisināsies no 2. līdz 4.oktobrim, ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija (LRF).

Sākotnēji meistarsacīkstēm kalendārā bija atvēlēti datumi no 10. līdz 12.jūlijam, taču čempionātu nācās pārcelt uz vēlāku laiku.

Covid-19 straujās izplatības dēļ atlikti vai atcelti lielākā daļa pasaules sporta notikumu. Starptautiskā Riteņbraukšanas savienība (UCI) jebkādu riteņbraukšanas veidu sacensību norisi atlikusi līdz 1.jūlijam.

Iecerēts, ka, ja situācija pasaulē ļaus, nozīmīgākās sacensības, tostarp Eiropas un pasaules čempionāti norisināsies sezonas izskaņā. Sacensības var ievilkties līdz pat novembrim.

Ar aktuālu paziņojumu klajā nākusi Eiropas Riteņbraukšanas savienība (UEC). Organizācija informē, ka 2020.gada Eiropas čempionāta BMX riteņbraukšanā norise pārcelta uz laiku no 2.-4.oktobrim.

Lai arī sacensības vairs neietilps Tokijas olimpisko spēļu kvalifikācijas periodā, tomēr tās būs īpašas divu iemeslu dēļ. Pirmo reizi Eiropas čempiona tituli tiks izcīnīti U-23 vecuma grupā vīriešiem un sievietēm. Otra svarīgā lieta būs Eiropas čempiona titulu noskaidrošana komandu brauciena sacensībās uz laiku. Jau pērn Latvijā notikušajā Eiropas čempionātā pirmo reizi notika komandu sacensības, tomēr no šī gada tām piešķirts čempionāta statuss.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par