Eiropas čempiones Graudiņa/Kravčenoka augusta beigās aizvadīs cīņu Doma laukumā

Aizpagājušajā nedēļā par Eiropas čempionēm kronētās / nākamajā piektdienā Rīgas pludmales volejbola nedēļas ietvaros aizvadīs maču Doma laukumā.

Graudiņa/Kravčenoka 30.augustā plkst.18 mēros spēkus ar nīderlandietēm Marlēnu Ramondu van Īrselu/Džoju Štubi.

“Iespēju spēlēt pludmales volejbolu pašā pilsētas centrā un vietā ar vēsturisku nozīmi, mēs nevarējām palaist garām,” pasākuma rīkotāji citē Graudiņas teikto.

“Pludmales volejbola laukums pašā Rīgas centrā ir ekskluzīvi, tāds arī bija šis pasākums pagājušajā gadā. Šogad man un Tīnai ir dota iespēja izbaudīt ekskluzīvu pludmales volejbola atmosfēru Rīgas centrā un, protams, mēs mēģināsim sagādāt pozitīvas emocijas mūsu atbalstītājiem,” uzsver Kravčenoka.

Pēc paraugspēles uz laukuma tiks aicināti Latvijas labākie vīriešu pludmales volejbolisti – Mārtiņš Pļaviņš, Edgars Točs, Aleksandrs Samoilovs un Jānis Šmēdiņš. Viņi gan sacentīsies neierastā formātā, jo stāsies viens otram pretī individuāli, katrā spēlē mainoties ar pāriniekiem, un sacentīsies par Doma laukuma karaļa titulu “King of the beach” turnīrā.

Šīs pašas dienas rītā no plkst.10 Doma laukumā būs iespēja piedalīties treniņā ar Latvijas labākajiem pludmales volejbolistiem un volejbolistēm.

Rīgas pludmales volejbola nedēļa piedāvās vairākus turnīrus amatieriem – 28.augusta vakarā amatieru turnīrs sievietēm un vīriešiem, un 29.augusta vakarā tradicionālais pludmales volejbola turnīrs “King & Queen” un MIX turnīrs. Tāpat 28.augusts būs veltīts jauniešiem, kuri varēs piedalīties dažādās pludmales volejbola aktivitātēs, izspēlēs un treniņos.

Savukārt 29.augustā plkst.19 Latvijas sportisti un citas sabiedrībā zināmas personas mērosies spēkiem pludmales volejbolā labdarības spēlē ar mērķi ziedot naudas balvu biedrības “Vecpiebalgas novada rūķi” labdarības aktivitātēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par