Eiropas kausa trešajā kārtā “Tenax” tiksies ar vienu no Krievijas vadošajām komandām

Dobeles Tenax
Dobeles "Tenax" | Foto: LHF

Dobeles “Tenax” Eiropas Handbola federācijas (EHF) Eiropas kausa trešajā kārtā tiksies ar Krievijas klubu Sanktpēterburgas “Ņeva”, par izlozes rezultātiem ziņo Latvijas Handbola federācija (LHF).

“Ņeva” šobrīd atrodas otrajā vietā Krievijas handbola superlīgas turnīra tabulā ar kopumā aizvadītām 11 spēlēm, no kurām deviņās gūtas uzvaras, bet divos mačos piedzīvots neizšķirts.

Šī komanda pēdējo reizi Krievijas handbola superlīgas čempionu titulu ir izcīnījusi 1993.gadā, tomēr pēdējā desmitgadē tā ir piecas reizes ieguvusi otro vietu, savukārt pēdējos trīs gadus stabili ieņēmusi šīs līgas trešo vietu.

Pagājušajā gadā EHF Eiropas kausā (kas tobrīd tika saukts par Izaicinājuma kausu) Sanktpēterburgas “Ņeva” iekļuva labāko 16 komandu sarakstā. 2018./2019.gadā tai izdevās nokļūt līdz pusfināliem, taču tajos zaudēja Bukarestes “CSM” komandai. “Ņeva” četras sezonas (no 2010. līdz 2013.gadam) ir aizvadījusi arī EHF Čempionu līgā.

Dobeles “Tenax” galvenais treneris Sandris Veršakovs atzīsta, ka komandai izlozē trāpījies spēcīgs pretinieks. “Šobrīd svarīgākais ir izplānot drošu braucienu mūsu sportistiem, jo pirmo spēli aizvadīsim izbraukumā,” saka Veršakovs.

Pirmās spēles norisināsies 12. vai 13.decembrī, kad dobelnieki dosies uz Krieviju. Atbildes spēles Dobelē sekos nedēļu vēlāk.

Šī turnīra trešajā kārtā kopumā piedalīsies 32 komandas un spēlēs 16 pāros, lai noskaidrotu labākās 16 komandas, kas turpinās turnīru. Šajā kārtā izlozei automātiski pievienojās arī pagājušā gada astoņas labākās komandas, kurām pēc iepriekšējā gada rezultātiem bija ceļa zīme uz turnīra trešo kārtu.

28.septembrī oficiāli tika pieņemts lēmums par EHF Eiropas kausa otrās kārtas spēļu atcelšanu starp Dobeles “Tenax” un Helsinku IFK komandām.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par