Eiropas valstu futbola čempionātiem vajadzētu atsākties ne vēlāk par jūnija beigām

Aleksandrs Čeferins, sprotazinas.com
Aleksandrs Čeferins | Foto: UEFA

Nacionālajiem čempionātiem futbolā vajadzētu atsākties ne vēlāk par jūnija beigām, paziņojis Eiropas Futbola federāciju asociācijas () prezidents .

Teju visā pasaulē ir apturēti nacionālie čempionāti futbolā. UEFA paspārnē esošajās valstīs šobrīd tikai Baltkrievijā notiek spēles.

“Ir opcijas čempionātus atsākt maija vidū, jūnijā vai pat jūnija beigās. Tad, ja mums neizdodas, sezona, visticamāk, būs zaudēta,” intervijā Itālijas laikrakstam “Repubblica” pauž Čeferins.

Ir arī piedāvājums šo sezonu pabeigt pirms nākamās, kas līdz ar to sāktos vēlāk. “Meklēsim labākos risinājumus līgām un klubiem,” saka Čeferins.

Ja nacionālie čempionāti un UEFA klubu turnīr atsāksies, tie, visticamāk, notiks aiz slēgtām durvīm. “Jāsaka gan, ka man grūti iedomāties Čempionu līgas vai Eiropas līgas finālus bez līdzjutējiem,” atzīst Čeferins.

Jau ziņots, ka šī gada Eiropas čempionāta finālturnīrs pārcelts uz nākamo gadu. Meistarsacīkšu pārcelšanu atbalstīja lielākā daļa līgu, kurām tādējādi parādās cerība vasarā noslēgt nacionālos čempionātus.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par