Eksperti izveido trīs “Mavs” 21. g.s. simboliskās izlases – Porziņģis tiek kopā ar Nešu

Kristaps Porziņģis, sportazinas.com
Kristaps Porziņģis ar komandas biedriem | Foto: Mavs.com

Trīs Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Dalasas “Mavericks” eksperti no medija “The Athletic” izveidojuši trīs simboliskās šīs komandas 21. gadsimta izlases.

Apskatnieki Tims Kato, Maiks Pjeluči un Sāds Jusufs noteica 27 spēlētājus un pēc kārtas draftēja simboliskās izlases. Ar pirmo numuru Kato izraudzījās Dirku Novicki, ar otro Jusufs paņēma Luku Dončiču, bet ar trešo Pjeluči izraudzījās Stīvu Nešu, pēc kura viņš uzreiz izvēlējās Porziņģi.

Noslēgumā Kato komandas pamatsastāvā bija Džeisons Kids, Monta Eliss, Tims Hārdavejs, Dirks Novickis un Maksi Klebers.

Jusufa vienību sastādīja Luka Dončičs, Maikls Finlijs, Dorians Finnijs-Smits, Šons Merions un Taisons Čendlers.

Bet Pjeluči vienībā bija Stīvs Nešs, Džeisons Terijs, Džošs Hovards, Čendlers Pārsons un .

“Nevarētu teikt, ka Porziņģa pirmā sezona Dalasā bijusi neveiksmīga,” raksta Pjeluči. “19 punkti, 9,5 atlēkušās bumbas ar dažiem blokiem vidēji spēlē, kā arī ievērības cienīga spēle aizsardzībā nav palikusi nepamanīta. Tomēr mēs tikai daļēji varam novērtēt viņa patieso potenciālo, jo iepriekš Porziņģim bija 18 mēnešu dīkstāve, kā arī viņš tikai nesen iemācījās saspēlēties ar Dončiču.”

“Domāju, ka spēlēšana kopā ar Nešu varētu pilnībā atslēgt viņa potenciālu,” filozofē apskatnieks. “Viņš ir vienīgais spēlētājs šajā “draftā”, kurš var terorizēt pretinieku aizsardzību un reizē pats būt lielisks groza sargātājs.”

Nešs spēlēja “Mavs” komandā no 1998. līdz 2004. gadam, tomēr abas reizes par līgas labāko spēlētāju viņš tika nosaukts kā Fīniksas “Suns” basketbolists 2005. un 2006. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par