Eksperts: Ārzemju KHL klubu spēlētājiem netiek izsniegtas Krievijas vīzas

Rīgas
Rīgas "Dinamo" | Foto: Raimonds Volonts/Rīgas "Dinamo"

Medija “Sport-Express” žurnālists Aleksejs Ševčenko ziņo, ka Kontinentālās hokeja līgas () ārzemju klubiem pašlaik netiek izsniegtas vīzas, lai uzturētos Krievijā.

“Problēmas ir radušās hokejistiem, kuri nepieder krievu klubiem. Problēmas ir visam Rīgas “Dinamo” un Helsinku “Jokerit”, kā arī Nursultanas “Barys” un Minskas “Dinamo” ārzemniekiem,” vēsta žurnālists.

“Šīs komandas piedalās mūsu līgā, bet tie visi ir ārvalstu klubi. Vīzu saņemšanai jau ir pilnīgi citi noteikumi. Pašlaik tiem nedod vīzas. Situācija vēl nav atrisināta. Pekinas “Kunlun Red Star” joprojām paraksta līgumus ar krievu puišiem,” sacīja Ševčenko.

Jau ziņots, ka šobrīd “Dinamo” aizvada treniņus Piņķu ledus hallē. Galvenā trenera Pētera Skudras un viņa asistentu Aleksandra Ņiživija un Raimonda Vilkoita rīcībā ir 28 hokejisti.

Ar 14 ir noslēgti pilnvērtīgi līgumi uz vienu gadu. Tie ir Lauris Dārziņš, Emīls Ģēģeris, Gints Meija, Miķelis Rēdlihs, Kristaps Zīle, Miks Indrašis, Mārtiņš Dzierkals, Roberts Mamčics, Daniels Bērziņš, Morgans Eliss, Iļja Proskurjakovs, Konstantīns Komareks, Deniss Paršins un Pāvels Černovs.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par