Eksperts atklāj komandu, uz kuru, viņaprāt, noteikti nepiekristu pāriet Hārdens

Džeimss Hārdens
Džeimss Hārdens | Foto: NBA

Ziemeļamerikas medija “The Ringer” žurnālists Bils Simonss paudis viedokli, ka, ja Nacionālās basketbola asociācijas () kluba Hjūstonas “Rockets” spīdeklim Džeimsam Hārdenam būtu piedāvājums par karjeras turpināšanu Goldensteitas “Warriors”, tad viņš to nepieņemtu.

Iepriekš ziņots, ka Hārdens paudis vēlmi pamest “Rockets”. Basketbolists gribētu nonākt Bruklinā, lai apvienotos ar Kevinu Durantu un Kairiju Ērvingu. Pēc ESPN apskatnieka Adriana Vodžnarovska informācijas, Hjūstonas klubs bija gatavs padarīt Hārdenu par pirmo spēlētāju NBA, kurš pelnītu 50 miljonus dolāru. “Rockets” piedāvāja viņam divu gadu pagarinājumu par 103 miljoniem dolāru pēc tam, kad 2023. gadā noslēgsies viņa līgums, tomēr pats spēlētājs no šāda piedāvājuma atteicās, tādējādi apliecinot savu vēlmi pamest klubu.

Pāreja uz “Nets” varētu arī nenotikt. Bruklinas kluba apņēmība iegūt Hjūstonas spīdekli ir visai liela, jo “Nets” darījumā gatava iekļaut četrus spēlētājus – Spenseru Dinvidiju, Karisu Levertu, Torinu Prinsu un Džeretu Alenu. Tomēr, ja “Rockets” pieņems lēmumu aizmainīt Hārdenu, tad organizācija pretī gribētu iegūt vērtīgus aktīvus un gatava gaidīt, lai saņemtu kaut ko līdzvērtīgu spēlētāja vērtībai. Turklāt Hjūstonas ofisā valda viedoklis, ka “Nets” tādu aktīvu nav.

Izvērtējot Hārdena izredzes karjeru turpināt “Warriors”, Simonss ir visai skeptisks. “Jūs neizcīnīsiet trofeju, ja spēlēsiet Goldensteitas vienībā. Savainojuma dēļ vienu gadu nespēlēs Klejs Tompsoms. Sanāk, ka jāspēlē ar Stefanu Kariju un Dreimondu Grīnu, bet ar viņiem Hārdens nekļūs par čempionu, vienkārši paliks tajā pašā punktā kā tagad. Tātad, viņš neakceptēs šo maiņu. Hārdens nespēlēs “Warriors” bez Tompsona,” pārliecināts žurnālists.

Jāatzīmē, ka laika posmā no 2015. līdz 2018. gadam Goldensteitas vienība trīs reizes kļuva par NBA čempioni. Savukārt “Rockets” pēdējo trofeju izcīnīja 1995. gadā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par