Eksperts: Bertānam ir lieliska kāju darbība, bet viņš nekad nebūs labs aizsardzībā

Dāvis Bertāns, sportazinas.com
Dāvis Bertāns | Foto: Vašingtonas Wizards

Medija “The Athletic” žurnālists un Nacionālas basketbola asociācijas () komandas Vašingtonas “Wizards” apskatnieks Freds Kacs uzskata, ka nekad nebūs labs aizsardzības spēlētājs.

27 gadus vecais uzbrucējs Bertāns šobrīd ir bez kluba. Viņam pēc aizvadītās sezonas noslēdzās līgums ar “Wizards”, kas, visdrīzāk, tiks pagarināts, turklāt latvietis gatavojas parakstīt savu karjeras lielāko kontraktu. Eksperti izteikuši vairākas prognozes, ka algas apjoms ik sezonu viņam turpmāk varētu aizsniegties no 10 līdz pat 18 miljoniem.

“Mēs visi zinām, kāds spēlētājs ir Bertāns,” raksta Kacs. “Viņš nekad nebūs būtisks ierocis aizsardzībā. Patiesību sakot, man šķiet, ka viņš bija mazliet labāks aizsardzībā savā pēdējā sezonā Sanantonio nekā pagājušajā sezonā Vašingtonā. Problemātiski aizsardzības spēlētāji parasti šajā spēles aspektā izskatās labāk, ja viņi vienlaicīgi ir laukumā ir citiem labiem aizsargiem – Bertānam tā bija “Spurs” komandā.”

“Spurs” iepriekš bijusi jaudīga aizsardzības komanda, kamēr “Wizards” pagājušajā sezonā bija viena no vājākajām līgā, aizsargājoties.

“Bertānam ir lieliska kāju darbība, kas palīdz atbrīvoties, lai saņemtu bumbu uzbrukumā, tomēr viņš nekad nebūs laba līmeņa aizsargs,” pārliecināts ir Kacs.

Kā zināms, Bertāna trumpis savā spēlē ir tālmetienu realizācija. Viņš ir viens no labākajiem snaiperiem visā līgā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par