Eksperts: Diez vai Rīgas “Dinamo” būs apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā

Rīgas
Rīgas "Dinamo" hokejisti | Foto: Raimonds Volonts

Pazīstamais krievu hokeja eksperts un Kontinentālās hokeja līgas () televīzijas kanāla komentētājs Leonīds Vaisfelds dalījies pārdomās par situāciju Rīgas “Dinamo” komandā.

“Neesmu redzējis oficiālus paziņojumus no Rīgas. Vienkārši ir jāsaprot, ka jebkura ārvalstu komanda var izstāties no čempionāta pandēmijas dēļ. Ko klubs darīs, ja robežas joprojām būs slēgtas?” saka Vaisfelds.

“Teorētiski pirms robežu atvēršanas varētu spēlēt Krievijas teritorijā. Pieņemsim, ka Ķīnas klubs “Kunlun Red Star” piekristu šādam risinājumam. Diez vai tas derēs latviešiem un viņi būs apmierināti mājas spēles aizvadīt Krievijā. Viņi atbildētu: “Mums ir iemesls, lai mājas spēles aizvadītu Rīgā”,” uzskata eksperts.

“Dinamo” pagaidām vēl nav sponsora un līdz ar to nav budžeta, lai varētu parakstīt līgumus ar spēlētājiem un arī treneru korpusu. Komandas komplektēšana šobrīd ir uzticēta Guntaram Pastem.

Izskanējusi informācija, ka “Dinamo” papildinās vairāki leģionāri – amerikānis Filips Samuelsons, kanādieši Zakarī Fukals, Kriss DeSousa un Endrjū O’Braiens, austrietis Konstantīns Komareks, krievi Kirils Koļcovs un Danils Vojevodins, soms Tomi Sallinens un dānis Frederiks Storms.

Aizvadītajā sezonā “Dinamo” ar 41 punktu 62 spēlēs ieņēma priekšpēdējo, 11. vietu Rietumu konferencē.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par