OS čempions: Esmu dzirdējis, ka uz olimpiādi Krievijas izlase varētu piesaistīt Rīgas “Dinamo” galveno treneri

23/07/2021 11:28

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Sergejs Zubovs varētu papildināt Krievijas izlases treneru štābu Pekinas olimpisko spēļu laikā, sarunā ar “Russia-Hockey” apgalvo divkārtējais olimpisko spēļu čempions Aleksandrs Koževņikovs.

“Zubovu, kurš izcīnījis gan Stenlija kausu, gan Gagarina kausu, it kā plāno piesaistīt izlasei. Viņam kopā ar Alekseju Žamnovu un Pāvelu Bure aiz muguras ir visi iespējamie izcīnītie tituli un ap 3 000 spēļu Nacionālajā hokeja līgā (NHL),” teica Koževņikovs, prātojot par izlases treneru kolektīva pastiprināšanu.

Jau ziņots, ka pirms sezonas Zubovs tika nozīmēts par “Dinamo” galveno treneri. Iepriekš viņš kā palīgs strādāja Maskavas CSKA un Sanktpēterburgas SKA, savukārt no 2017. līdz 2019. gadam viņš vadīja “Sochi” vienību. Pēc atlaišanas no Soču kluba Zubovs pildīja padomnieka pienākumus Dalasas “Stars” komandā, kurā viņš pavadīja spēlētāja karjeras lielāko daļu.

Portāls “Russia-Hockey” ir zināms kā vieta, caur kuru sev vajadzīgos viedokļus publicē Krievijas hokeja federācijas un tās viceprezidentam Romānam Rotenbergam tuvu stāvošie cilvēki. Tas nozīmē, ka variants ar Zubova piesaistīšanu nav izdomāts un tiešām tiek izskatīts.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Kristaps Porziņģis
27/09/2021 22:17

Kids vēlas, lai Porziņģis būtu “basketbola spēlētājs”, nevis tikai trīspunktu metējs

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Dalasas “Mavericks” galvenais treneris Džeisons Kids vēlas, lai Kristaps Porziņģis nebūtu tikai trīspunktu metējs, bet gan daudzpusīgs spēlētājs, šodien NBA komandu mediju dienā atklāja speciālists….