Eksperts: Ja CSKA neizcīnīs Gagarina kausu, tad vainīgi būs vārtsargi

16/01/2021 17:04

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) eksperts Leonīds Vaisfelds sarunā ar “MatchTV” paudis viedokli, ka, ja Maskavas CSKA šogad neuzvarēs čempionātā, tad vainīgie būs jāmeklē vārtsargu līnijā.

Šajā sezonā CSKA vadošo vārtsargu duetu veido krievs Aleksandrs Šarjčenkovs un zviedrs Larss Juhansons, bet trīs mačos piedalījies arī 19 gadus vecais Vsevolds Skotņikovs. Šarjčenkovs šajā sezonā vārtos stājies 30 mačos, kuru laikā izdevies atvairīt 92% pretinieku metienus, vidēji ielaižot 1,98 ripas. Tikmēr viņa konkurents Juhansons piedalījies 14 spēlēs, atvairot 91,0% metienu, kā arī vidēji ielaižot 1,99 vārtus.

“Ir skaidri redzams, ka CSKA vārtsargu līnija nav tik spēcīga kā iepriekš. Ja CSKA neizcīnīs Gagarina kausu, tad vainīgi būs vārtsargi,” izteicās Vaisfelds. “Domāju, ka komanda bija pārliecināta, ka Juhansons spēlēs daudz labāk. Savukārt Šarjačenkovs tika piesaistīts kā pieredzējis dublieris.”

“Šosezon izrādījās, ka Šarjačenkovs ir labāks par Juhansonu. Neteiksim, ka Aleksandrs sāka spēlēt daudz labāk, bet vienkārši zviedrs sāka darboties nepārliecinoši. Protams, ka CSKA ir tik spēcīga, ka var uzvarēt arī ar šiem vārtsargiem, taču tas noteikti ir vājākais posms,” atzina eksperts.

Šobrīd CSKA vienība 45 dueļos guvusi 26 uzvaras pamatlaikā, bet vēl sešas uzvaras gūtas papildlaikā. Ar 69 punktiem Maskavas klubs šobrīd ieņem pirmo pozīciju Rietumu konferencē. CSKA triumfēja KHL čempionātā 2018./2019. gada sezonā.

Pieslēgties

Dienas fokusā

24/02/2021 23:02

Štelmahera spīts un ko saka skaitļi – kā Latvija pazaudēja biļeti uz EČ finālturnīru

Latvijas basketbols šobrīd nepiedzīvo vieglākos laikus. Abas galvenās valsts izlases nav kvalificējušās kontinenta lielākajam basketbola forumam, kaut gan darbs bija ne tikai izdarāms, bet klasificējās “obligāti izdarāmo” sarakstā. Šajā materiālā…