Eksperts: Korpisalo un Savārs būtu labs starta kapitāls, lai “Blue Jackets” apmaiņā iegūtu Gudro

Džonijs Gudro, sportazinas.com
Džonijs Gudro | Foto: NHL

Medija “The Athletic” žurnālists un Nacionālās hokeja līgas () komandas Kolumbusas “Blue Jackets” ilggadējais eksperts Ārons Porclains uzskata, ka klubs varētu mēģināt maiņas ceļā iegūt kādu līgas spīdekli.

Viņaprāt, Kolumbusai būtu vērts padomāt par maiņas darījumu scenārijiem, lai pacīnītos par tādiem hokejistiem kā Patriku Laini, Džoniju Gudro, Nikolaju Ēlersu, Aleksu Kilornu un Džesi Puljujarvi.

“Kalgari “Flames” ir divi būtiski “caurumi” – viņiem vajag labu vārtsargu un labu aizsargu, vēlams ar labo nūjas satvērienu,” raksta Porclains. “Kolumbusa šeit var palīdzēt un maiņas scenārija sarunas sākt ar Jonasa Korpisalo un Deivida Savāra piedāvāšanu.”

“Gudro plusi “Blue Jackets” komandā būtu viņa ātrums, spēles veidošanas prasme un uzbrukuma talants,” uzskata apskatnieks. “Viņš ir lielisks vairākumu speciālists. Vēlos atvainoties Setam Džounsam, jo Gudro šādā gadījumā būtu lielākā “Blue Jackets” zvaigzne.”

27 gadus vecajam Gudro ir līgums ar “Flames” vēl uz diviem gadiem. Gudro jau vairākus gadus ir “Flames” līderis. Pagājušajā sezonā viņš 80 spēlēs regulārajā čempionātā un “play-off” izcēlās ar 65 (22+43) punktiem, bet karjeras rezultatīvākā sezona viņam bija 2018./19. gadā, kad amerikānis 87 mačos tika pie 100 (36+64) punktiem.

Pret Gudro Kolumbusai būtu jādod ne tikai Korpisalo un Savārs, bet, visticamāk, arī drafta izvēles un/vai gados jaunie hokejisti. Jāatzīmē, ka Korpisalo aiziešana no “Blue Jackets” varētu pavērt jaunas iespējas Elvim Merzļikinam, kuru pagaidām nevar dēvēt par komandas pirmo numuru, jo viņi ar Korpisalo demonstrē līdzvērtīgu sniegumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par