Eksperts: Lamelo Bols ir labākais pieejamais spēlētājs nākamajā draftā

Lamelo Bols, sportazinas.com
Lamelo Bols | Foto: Ilavaras "Hawks"

Skandalozās Bolu ģimenes jaunākais pārstāvis ir gaidāmā NBA drafta gaišākais talants, uzskata ESPN uzrunātais apskatnieks Maiks Šmits, kurš specializējas tieši jauno basketbolu skautingā.

“No visiem spēlētājiem, kurus esmu redzējis, Lamelo ir pats talantīgākais prospekts draftā. Ir pāris jautājuma zīmes, bet viņš ir divus metrus garš saspēles vadītājs ar labu metienu. Šobrīd pasaulē nav tik labu 18 gadus vecu spēlētāju, kuri varētu tik labi apieties ar bumbu un radīt situācijas komandas biedriem,” sacīja Šmits.

Lamelo pretēji citiem saviem vienaudžiem, kuri sevi pierādā ASV koledžu čempionātā, šobrīd spēlē Austrālijā, kur pārstāv Ilavēras “Hawks” vienību.

Kā zināms, iepriekšējā sezonā Bols kopā ar savu brāli Liandželo spēlēja Lietuvas komandā “Prienai”, piesaistot plašu skatītāju interesi.

“Daudzi cilvēki pēdējo nedēļu laikā man ir jautājuši par viņu. Gan skauti, gan komandu pārstāvji, kā arī mediju cilvēki. “Vai tas ir pa īsto? Vai arī tas ir tikai “klikšķu savākšanai”? Kādēļ tāda interese tieši par viņu?” Esmu redzējis visas viņa spēles, esmu devies uz Austrāliju, vērojis arī viņu trenējamies, un varu pateikt: viņš ir sasodīti labs basketbolists,” turpinā Šmits.

Eksperts arī norāda, ka daudzas NBA komandas padomās divreiz pirms izvēlēsies Bolu, jo, kā zināms, lielu lomu savu dēlu dzīvēs un profesionālajās karjerās spēlē odiozais tēvs Lavārs. “Komandas par piemēru ņems viņa brāļa Lonzo pieredzi Losandželosas “Lakers”.”

“Vienība iegūs netikai Lamelo Bolu, jo ar viņu nāk arī vairāki ārējie faktori. Vēl ir jautājums: vai viņš ir uzvarētājs? Jo viņš nav spēlējis apstākļos, kad tiek pieprasīti panākumi. Biju Lietuvā – tas bija joks. Tas, kas tur notika, patiesībā bija saturs viņu ģimenes realitātes šovam. Komandas nav drošas, jo nav zināms, kas šim puisim liek tikšķēt. Jo realitāte ir tāda, ka viņam jau 16 gadu vecumā bija “Lamborghini” automašīna, viņš jau tagad sēž uz nopietnas naudas, bet, ja skatamies tikai uz basketbola pusi – šis puisis tiešām var spēlēt.”

Lamelo “Hawks” rindās aizvadījis 12 spēles, caurmērā spēlētās 28 minūtēs izceļoties ar 13,8 gūtiem punktiem, 5,7 rezultatīvām piespēlēm, kā arī 6,7 rezultatīvām piespēlēm.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par