Eksperts: Mozjakinam maksāja daudz, bet ne jau viņš pats sev piedāvāja šādu algu

04/04/2020 12:29

Krievijas hokeja eksperts Leonīds Vaisfelds uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) leģenda, 39 gadus vecais Sergejs Mozjakins neplāno noslēgt karjeru un mēģinās tikt pie līguma ar kādu no klubiem.

Jau ziņots, ka Magņitogorskas “Metallurg” pieņēma lēmumu piedāvāt kontraktu par mazāku atalgojumu, taču Mozjakins nepiekrita un kļuva par neierobežoti brīvo aģentu. “Magņitogorskas loģika bija tāda, ka Mozjakinam ir 39 gadi, ko viņš vēl domā? Bet pats Mozjakins varētu atbildēt, ka arī 39 gadu vecumā viņš bija labākais spēlētājs komandā pēc statistikas rādītājiem. Ja viņu neapmierināja Magņitogorskas piedāvājums, tātad, ir pievilcīgāki varianti,” uzskata eksperts.

Iepriekš tika ziņots, ka Mozjakina alga par sezonu ir 180 miljoni rubļu (ap 2,57 miljoniem eiro pēc vecā kursa). “Vai tad viņam bija jāatsakās?” jautā Vaisfelds. “Jā, cilvēki runā, ka viņš pelnīja 180 miljonus gadā. Taču Magņitogorska pati piedāvāja viņam šādu naudu, ne jau Mozjakins to izdarīja. Tā bija garantija, ka viņš spēlēs tieši Magņitogorskā, nevis kaut kur citur.”

Mozjakins ir visu laiku rezultatīvākais KHL hokejists. Viņš 647 spēlēs atzīmējies ar 735 (341+394) punktiem. Viņa tuvākajam sekotājam Vadimam Šipačovam ir 569 (183+386) punkti.

Aizvadītajā sezonā 57 spēlēs Mozjakins iekrāja 41 (15+26) punktus.

Viens no KHL izcilākajiem hokejistiem jauna kluba meklējumos

Pieslēgties

Dienas fokusā

10/05/2021 20:31

Merzļikins par “Blue Jackets” vārtsargiem: Neviens nav muļķis, nedomāju, ka mēs abi ar Korpisalo paliksim šeit

Nacionālās hokeja līgas (NHL) kluba Kolumbusas “Blue Jackets” vārtsargs Elvis Merzļikins pēc aizvadītās sezonas izteicis komentārus par atlaisto treneri Džonu Totorellu, kā arī vērtējis komandas situāciju vārtsargu līnijā. Elvis Merzlikins…