Eksperts: Mozjakinam maksāja daudz, bet ne jau viņš pats sev piedāvāja šādu algu

Sergejs Mozjakins, sportazinas.com
Sergejs Mozjakins | Foto: Magitogorskas "Metallurg"

Krievijas hokeja eksperts Leonīds Vaisfelds uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas (KHL) leģenda, 39 gadus vecais neplāno noslēgt karjeru un mēģinās tikt pie līguma ar kādu no klubiem.

Jau ziņots, ka Magņitogorskas “Metallurg” pieņēma lēmumu piedāvāt kontraktu par mazāku atalgojumu, taču Mozjakins nepiekrita un kļuva par neierobežoti brīvo aģentu. “Magņitogorskas loģika bija tāda, ka Mozjakinam ir 39 gadi, ko viņš vēl domā? Bet pats Mozjakins varētu atbildēt, ka arī 39 gadu vecumā viņš bija labākais spēlētājs komandā pēc statistikas rādītājiem. Ja viņu neapmierināja Magņitogorskas piedāvājums, tātad, ir pievilcīgāki varianti,” uzskata eksperts.

Iepriekš tika ziņots, ka Mozjakina alga par sezonu ir 180 miljoni rubļu (ap 2,57 miljoniem eiro pēc vecā kursa). “Vai tad viņam bija jāatsakās?” jautā Vaisfelds. “Jā, cilvēki runā, ka viņš pelnīja 180 miljonus gadā. Taču Magņitogorska pati piedāvāja viņam šādu naudu, ne jau Mozjakins to izdarīja. Tā bija garantija, ka viņš spēlēs tieši Magņitogorskā, nevis kaut kur citur.”

Mozjakins ir visu laiku rezultatīvākais KHL hokejists. Viņš 647 spēlēs atzīmējies ar 735 (341+394) punktiem. Viņa tuvākajam sekotājam Vadimam Šipačovam ir 569 (183+386) punkti.

Aizvadītajā sezonā 57 spēlēs Mozjakins iekrāja 41 (15+26) punktus.

Viens no KHL izcilākajiem hokejistiem jauna kluba meklējumos

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par