Eksperts nosauc Bļugeru par labāko “Penguins” spēlētāju februārī

02/03/2021 19:38

Medija “The Athletic” žurnālists Džošs Johe, kurš specializējas Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” analizēšanā, latviešu uzbrucēju Teodoru Bļugeru nosaucis par labāko komandas spēlētāju februāra mēnesī.

Februārī Pitsburgas vienība aizvadīja 11 spēles, uzvarot sešās no tām. Bļugers šajā laikā nopelnīja piecus punktus un pozitīvu lietderības koeficientu plus seši. Vērtējot katru hokejistu, Bļugers no Johes vienīgais saņēmis A+ vērtējumu.

“Viņš Pitsburgai nodrošina tieši to, ko viņiem vajag un vēl vairāk,” raksta apskatnieks. “Šosezon Bļugers bijis viens no labākajiem komandas spēlētājiem un kļuvis par pilntiesīgu trešās maiņas centru. Ja viņš spēs būt tikpat produktīvs arī turpmāk, “Penguins” varēs būt ļoti apmierināti. Viņš ir kļuvis par tiešām labu spēlētāju.”

A vērtējumu, kas ir otrs augstākais, saņēmuši Brendons Tanevs, Kodijs Sesi un Tristans Džarijs, bet A- izpelnījies Džeiks Gencels. Pārējiem spēlētājiem atzīmes ir zemākas. Īpaši katastrofāla tā ir Jevgēņijam Malkinam (C-), kā arī iepriecinošs nav Sidnija Krosbija vērtējums (C+).

Bļugers šosezon ir komandas sestais rezultatīvākais spēlētājs, 20 spēlēs sakrājot 11 punktus, no kuriem trīs ir vārtu guvumi. Šādi turpinot, viņam šī var kļūt par karjeras rezultatīvāko sezonu, jo 2019./20. gadā viņš 69 regulārā čempionāta cīņās iekrāja 22 (9+13) punktus.

Pieslēgties

Dienas fokusā

15/04/2021 13:13

Dārziņš noslēdz jaunu līgumu ar “Dinamo”, komandai pievienojas arī zviedru vārtsargs

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas “Dinamo” noslēdzis līgumu ar uzbrucēju Lauri Dārziņu un zviedru vārtsargu Johanu Matsonu, paziņojusi vienība. Matsons 2020./2021. gada sezonā spēlēja “Frolunda” komandas sastāvā Zviedrijas spēcīgākās…