Eksperts: Znarokam vajadzētu pamosties, jo savādāk spēlētāji viņu nesadzirdēs

Oļegs Znaroks
Oļegs Znaroks | Foto: Maskavas "Spartak"

Divkārtējais olimpiskais čempions Aleksandrs Koževņikovs uzskata, ka Kontinentālās hokeja līgas () kluba Maskavas “Spartak” galvenajam trenerim Oļegam Znarokam vajadzētu agresīvāk uzvesties attiecībās ar spēlētājiem, lai uzlabotu rezultātus.

Jau ziņots, ka iepriekšējā spēlē “Spartak” ar 1:7 zaudēja Helsinku “Jokerit”, piedzīvojot astoto neveiksmi sezonas 12 mačos. Ar deviņiem punktiem Znaroka un Vītoliņa vadītā vienība ieņem desmit vietu Rietumu konferencē, apsteidzot vien Rīgas “Dinamo”.

Iepriekš “Championat” apskatnieks Pāvels Paniševs pieļāva domu, ka tuvākajā laikā Latvijas speciālistu duets varētu zaudēt darbu. “Vai tiešām Oļegs Vaļerjevičs aizmirsis, kā trenēt? Tam grūti noticēt, bet pašlaik treneris noteikti nejūtas komfortabli, tajā pašā laikā sarunu par viņa atlaišanu kļūst arvien vairāk. Un, ja “Spartak” tuvākajā laikā notiks trenera maiņa, to noteikti nevarēsim uzskatīt par sensāciju, jo cilvēku pacietība nav bezgalīga,” rakstīja Paniševs.

Šim viedoklim piekrīt arī Koževņikovs. “Šāds sniegums ir jautājums Znarokam un viņa treneru korpusam. Iespējams, nav nostrādājusi aizsargu trenera maiņa, jo pagājušajā sezonā tādu problēmu aizsardzībā nebija. Es neatpazīstu Znaroku, viņš ir ļoti mierīgs uz soliņa un miermīlīgs pat intervijās. Tas neizskatās pēc Znaroka, viņam steidzami vajadzētu pamosties un kļūt stingrākam, tā teikt, salauzt planšeti. Jo savādāk spēlētāji tā arī nesadzirdēs trenerus,” pārliecināts Koževņikovs.

Znarokam un Vītoliņam tā ir otrā sezona “Spartak” vadībā. Pagājušajā sezonā komanda finišēja piektajā vietā Rietumos, bet “play-off” pirmajā kārtā atzina Maskavas “Dynamo” pārākumu ar 2-4.

Abi speciālisti savulaik strādājuši arī HK MVD, “Dynamo” un Sanktpēterburgas SKA. Kopā viņu vadītās komandas trīs reizes izcīnījušas Gagarina kausu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par