“Elche” gūst vārtus kompensācijas laikā un izcīna ceļazīmi uz “La Liga”

24/08/2020 13:35

“Elche” komanda svētdien izcīnīja ceļazīmi uz Spānijas futbola čempionāta augstākās līgās nākamās sezonas turnīru.

Elčas komanda Spānijas otrās līgas “play-off” turnīra fināla atbildes spēlē viesos ar 1:0 (0:0) pārspēja “Girona” vienību, ar tādu pašu rezultātu uzvarot divu spēļu summā.

Uzvaras vārtus otrā puslaika kompensācijas laika sestajā minūtē guva Pere Milja, kurš pēc centrējuma soda laukumā bija precīzs ar galvu.

“Elche” Spānijas augstākajā līgā iepriekšējo reizi spēlēja 2015.gadā, kad ieņēma 13.vietu, taču nodokļu parādu dēļ tika izslēgta no “La Liga”.

Uz Spānijas spēcīgāko līgu bez “Elche” vienības ceļazīmes izcīnījušas arī “Huesca” un “Cadiz” komandas. Pēc šīs sezonas beigām augstāko sabiedrību pameta “Leganes”, “Mallorca” un Barselonas “Espanyol”.