Elerdaiss kritizē Emeriju un ”Arsenal”: Stulbs veids, kā spēlēt

13/08/2018 14:21
Unajs Emerijs Arsenal Sportazinas.com

Bijušais Anglijas futbola izlases treneris Sems Elerdaiss ļoti kritizējis Anglijas Premjerlīgas kluba Londonas ”Arsenal” sniegumu mačā pret Mančestras ”City (0:2), asas replikas veltot galvenajam speciālistam Unai Emerijam.

”Ko dara Mančestras ”City”? Presingo, presingo un presingo, tad kāpēc tu centies spēlēt aizsardzības tipa futbolu? Tas ir pilnīgi stulbi tā spēlēt visu laiku,” pikts bija Elerdaiss. Jau vēstījām, ka svētdienas mača rezultātu 14.minūtē atklāja “City” pussargs Rahīms Stērlings, kurš precīzi sita no soda laukuma robežas.

Savukārt otrie vārti tika gūti 64.minūtē, kad portugālis Bernārdu Silvi izpildīja netveramu raidījumu no aptuveni 13 metriem. Līdz ar to Žuzepa Gvardiola vadītie vīri sarūgtināja Unai Emeriju, kuram šī bija pirmā premjerlīgas spēle pie “Arsenal” stūres.

“Kad esi labākais vari izmantot visas metodes. Bet, iedomājieties, ”Arsenal” fani uzgavilēja, kad komanda vienu reizi tika pretinieku laukuma pusē! Šajā līgā tu nevari atļauties spēlēt tikai vienā veidā. Esam apsēsti ar domu uzbrukumu iesākt no vārtsarga vai aizsarga. Tā nevar,” sacīja bijušais Anglijas izlases treneris, kurš pie valstsvienības stūres pabija 2016. gadā.

Iepriekšējā sezonā Elerdaiss vadīja Liverpūles “Everton”, kļūstot par tās treneri pērnajā novembrī. Angļu speciālists palīdzēja komandai uzlabot situāciju premjerlīgas kopvērtējumā un sezonu noslēgt astotajā vietā. Amatā brits nomainīja Ronaldu Kūmanu no Nīderlandes, tomēr maija vidū ”Everton” Elerdaisu atlaida.

Karjeras laikā 63 gadus vecais treneris vadījis arī Boltonas “Wanderers”, Vesthemas “United” un Ņūkāslas “United” komandas, kā arī Anglijas izlasi, kuru gan 2016.gada rudenī pameta ar skandālu.