Elksnis par atgriešanos VALMIERA GLASS VIA: Pie pirmā piedāvājuma uzreiz piekritu

28/09/2023 19:46
Nokopēts
Edmunds Elksnis

Latvijas basketbola komandas “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājs Edmunds Elksnis sarunā ar “Sportazinas.com” izteicis savu vērtējumu par šīs sezonas vienību, kā arī pastāstīja par lēmumu atgriezties Valmierā un ieskicēja sezonas mērķus.

“Godīgi teikšu, ka ir ļoti patīkamas sajūtas atkal atgriezties Valmierā. Biju noilgojies pēc mājām. Gan tiešām pēc mājām, gan Valmieras skatītājiem. Pagājušajā sezonā bija mazliet žēl Valmieras komandu, kā tas viss izskatījās. Cerams, ka šogad būs labāk,” atklāja basketbolists. “Iepriekšējās sezonas man personīgi bija pozitīvas. Spēlēju LBL finālā, spēlēju Igaunijas līgas finālā, bet mājās vienmēr ir patīkamāk.”

Elksnis arī norādīja, ka nebija ilgi jādomā, lai atgrieztos “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” rindās. “Ļoti, ļoti ātri es to jau izlēmu. Pie pirmā piedāvājuma uzreiz gāju un piekritu. Negribēju nekur braukt un kaut ko gaidīt. Viennozīmīgi, ka grūtākais sezonas posms [pirmssezona] ir aiz muguras. Bija diezgan smaga nometne un tagad tikai jāmauc ārā tas, kas ir uztrenēts.”

“Mums ir jauni saspēles vadītāji un mēģinu treniņos palīdzēt. Kapteinis šogad neesmu, tā kā vairāk par šīm visām lietām būs jāatbild Jānim Kaufmanim. Bet arī es mēģinu vairāk savas pozīcijas un garos spēlētājus pamācīt,” atzina Elksnis.

Elksnis arī izteica vērtējumu par šīs sezonas Valmieras komandas modeli. “Godīgi, ka tas, kas ir izveidots ap komandu, stafs, mārketings – viss ļoti simpātiski izskatās. Par sastāvu runājot, apvienota pieredze ar jaunību un ir arī ārzemnieki. Pārbaudes spēlēs viss izskatījās OK, bet pienāks īstās spēles un varēs pateikt vairāk, kā tas viss izskatīsies. Būsim ar agresīvu aizsardzību, gudru un ātru uzbrukumu, ar ātriem metieniem. Tāds jaunmodīgs basketbols.”

Tāpat basketbolists pauda, ar kādiem rezultātiem viņš būs apmierināts sezonas beigās. “Skaļi negribas neko teikt, bet, protams, ka mērķis būtu Latvijas-Igaunijas līgas “play-off”. Personīgi es LBL gribētu medaļas. Nezinu, kādi mērķi uzlikti komandai, bet man to gribētos arī Valmierā. Komandas Latvijas-Igaunijas līgā ir ļoti izlīdzinājušās. Protams, ka būs “Prometey”, arī “VEF Rīga” būs mazliet pārāki, bet pārējās visas komandas būs “uz nažiem”.”

TOP notikumi
1
X
2
5.29
4.24
1.59
1.48
4.52
6.52
4.63
3.72
1.76
2.59
4.33
2.48
4
2.9
2.15
1.54
-
2.47
1.55
3.75
5
1.5
3.9
5.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām