Embīdam piespriež naudas sodu, “Hawks” centru diskvalificē uz vienu spēli

20/06/2021 20:23
Žoels Embīds

Nacionālā basketbola asociācija (NBA) pieņēmusi vairākus lēmumus par kautiņa dalībniekiem spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Atlantas “Hawks”.

“Play-off” otrā raunda sestās spēles starp “76ers” un “Hawks” (104:99) pēdējā ceturtdaļā vienā no epizodēm abu komandu pārstāvji nesadalīja bumbu un sākās asumi. Kad līdz mača beigām palika četras minūtes un rezultāts bija 92:85 par labu Filadelfijas komandai, “76ers” zvaigzne Žoels Embīds sāka grūstīties ar pretinieku spēlētāju Džonu Kolinsu. Lai izšķirtu basketbolistus, lietā iesaistījās arī apsardze.

NBA lēma sodīt Embīdu par 35 tūkstošiem dolāru, savukārt Kolinss palika nesodīts. Tikmēr viņa komandas biedrs Bruno Fernandu, kurš incidenta laikā izlēca laukumā no rezervistu soliņa, saņēma vienas spēles diskvalifikāciju. Iepriekš Atlantas centrs izlaida trīs mačus.

Rezultāts sērijā starp “76ers” un “Hawks” ir 3-3. Izšķirošais mačs notiks naktī uz 21. jūniju plkst. 3:00 pēc Latvijas laika.