Embīdam rezultatīvākā spēle sezonā ”76ers” uzvarā pagarinājumā, ”Wizards” kārtējā neveiksme (VIDEO)

10/11/2018 10:17

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) šonakt Džoels Embīds guva 42 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, palīdzot Filadelfijas ”76ers” mājās ar pagarinājumā pieveikt 133:132 Šārlotas ”Hornets”.

Pēc neveiksmīga mača sākuma ”76ers” spēja saņemties un otrā puslaika sākumā panāca vairāk nekā 20 punktu pārsvaru (80:59), tomēr viesi pēdējās ceturtdaļas vidū atguva vadību – 105:104. Embīdam demontrējot rezultatīvu sniegumu, Fiadlefijai gan izdevās izglābties no zaudējuma un pagarinājumā izcīnīt uzvaru ar punkta pārsvaru (133:132).

Embīds guva 42 punktus un izcīnīja 18 atlēkušās bumbas, kā arī pievienoja četras rezultatīvas piespēles un bloķēja četrus metienus, aizvadot vienu no labākajām spēlēm sezonā. Tikmēr Hornets rindās ar 30 punktiem, deviņām rezultatīvām piespēlēm un septiņām atlēkušajām bumbām izcēlās Kemba Vokers.

Sakramento ”Kings” aizvadīja neizteiksmīgu pirmo ceturtdaļu, taču sadeldēja vairāk nekā desmit punktu deficītu un savā laukumā ar 121:110 pārspēja Minesotas ”Timberwolves”, turpinot lielisko sezonas sākumu. Laukuma saimnieku labā 25 punktus guva Villijs Kolijs-Stains, bet ”Timberwolves” no zaudējuma neglāba pat Kārla Entonija Taunsa iemestie 39 punkti un izcīnītās 19 atlēkušās bumbas.

Bostonas ”Celtics”, spēlējot bez Kairija Ērvinga, viesos ar 115:223 atzina Jūtas ”Jazz” pārākumu un noslīdēja uz piekto pozīciju Austrumu konferencē. ”Celtics” atspēlēja 18 punktu deficītu un pēdējā ceturtdaļā samazināja starpību līdz diviem punktiem (98:100), tomēr nespēja izglābties. Mājinieku sastāvā rezultatīvākais bija Džo Inglss, kurš guva 27 punktus. Tikmēr viesu rindās 22 punktus iemeta Terijs Rozīrs.

Savukārt jau devīto neveiksmi šosezon aizvadītājas 11 spēlēs piedzīvoja Vašingtonas ”Wizards”, kas pēc nonākšanas iedzinējos ar 18 punktu starpību (36:54) pret Orlando ”Magic” viesos spēja sadeldēt gandrīz visu deficītu un panākt 105:106, taču beigās cieta zaudējumu ar 117:108. Uzvarētājiem 21 punktu guva un 14 atlēkušās bumbas savāca Nikola Vučevičs. Tikmēr pretinieku nometnē 27 punkti Bredlijam Bīlam.