Embīds dominē, “76ers” pārliecinoši uzveic “Raptors” (VIDEO)

03/05/2019 08:25
Žoels Embīds, Sportazinas.com

Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) Austrumu konferences pusfināla mačā uzvaru izcīnījusi Filadelfijas “76ers”, kas savā laukumā ar 116:95 pieveica Toronto “Raptors”.

“76ers” jau no spēles sākuma ieguva nelielu vadību no divu līdz septiņu punktu starpībai, ievērojami to palielinot jau otrās ceturtdaļas laikā, regulāri turoties vadībā ar +8 līdz +12.

Līdzīgi notikumi laukumā risinājās arī pēc puslaiku pārtraukuma, Filadelfijas komandai vienu brīdi sasniedzot lielāko pārsvaru spēlē +18. “Raptors” gan noslēdzošā ceturkšņa sākumā jau spēja pietuvoties līdz tikai -7, taču “76ers” atbilde bija spēcīga – 21:4 izrāviens un droša uzvara arī visā mačā.

“Sixers” labā iespaidīgs sniegums Džoelam Embīdam, kam, neskaitot “double-double” – 33 punkti un 10 atlēkušās bumbas, arī pieci bloķēti metieni. Piedevām tas paveikts 28 minūšu laikā. Tālu no “triple-double” nebija Džimijs Batlers, kurš izcēlās ar 22 punktiem un deviņām bumbām zem groziem un tikpat rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr “Raptors” labā 33 (13/21 metienos no spēles!) punkti Kavai Lenardam.

Līdz ar šo uzvaru “76ers” sērijā līdz četrām uzvarām izvirzījusies vadībā ar 2-1.