Embīds par 0-2 pret “Knicks”: Mums viss ir kārtībā, mēs uzvarēsim sērijā

23/04/2024 20:10
Nokopēts
Žoels Embīds

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” spēlētājs Žoels Embīds pēc piedzīvotā zaudējuma  “play-off” otrajā mačā pret Ņujorkas “Knicks” pauda pārliecību, ka viņa pārstāvētā komanda tāpat uzvarēs sērijā.

Jau vēstīts, ka “76ers” aizvadītajā naktī Austrumu konferences pirmās kārtas mačā izbraukumā ar 101:104 zaudēja “Knicks”, sērijā nonākot iedzinējos ar 0-2. Spēle noslēdzās ar pamatīgu drāmu, jo “76ers” komanda neizmantoja lielisku iespēju izcīnīt uzvaru.

47,5 sekundes līdz pamatlaika beigām pēc Kaila Laurija soda metieniem Filadelfija bija vadībā ar +5, taču turpinājums viesiem izvērtās par fiasko – vispirms Džeilens Bransons trāpīja tālmetienu, un “Knicks” pēc iemestā groza piespieda vienu no “76ers” līderiem Tairīsu Maksiju kļūdīties, kas mirkli vēlāk rezultējās vēl trīs punktos, jo precīzs no tālienes bija Donte Divičenzo, tobrīd panākot 104:103 “Knicks ” labā.

Nākamajā uzbrukumā Maksija caurgājiens bija neveiksmīgs, Ogugua “O.G.” Anunobijs laukumā otrā galā trāpīja divus “sodiņus”, bet Embīda tālmetiens, kas varēja panākt papildlaiku, arī bija neprecīzs. “Mums viss ir kārtībā, mēs uzvarēsim šajā sērijā. Mēs zinām, kas mums ir jāuzlabo. Jau šodien paveicām labāku darbu, taču pielabosim nelielās kļūdas. Mēs esam labāka komanda. Mēs turpināsim cīnīties,” teica Embīds. “Neesmu nikns, patiesībā jūtos diezgan labi, jo mēs uzvarēsim [sērijā].”

Viena no epizodēm mača galotnē gan izvērtās skandaloza. Brīdī, kad Maksijs 17 sekundes līdz pamatlaika beigām kļūdījās, vairāki “76ers” spēlētāji un treneris Niks Nērss centās pieprasīt pārtraukumu, taču tiesneši viņu vēlmes bija ignorējuši.

“Visi, tostarp es un treneris laukuma malā, centās pieprasīt pārtraukumu. Bet viņi mums to nepiešķīra. Tas ir nepieņemami,” atzina Embīds, kurš savu komandas biedru Maksiju nevainoja pieļautajā kļūdā. “Tairīss izdarīja visu, ko vajadzēja – tā ir līgas un tiesnešu vaina. Man nepatīk vainu novelt uz viņiem, bet esmu pārliecināts, ka tiks publicēta tiesnešu atskaite [“2-minute report”] un tad mēs uzzināsim, kas notika.”

Sērijas trešā spēle naktī uz piektdienu norisināsies Filadelfijā.

TOP notikumi
1
X
2
2.07
4.15
3.37
1.87
4.42
3.85
2.6
3.7
2.5
2.5
3.4
2.75
1.25
6.25
9.5
1.13
9.75
19
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām