Embīds par Porziņģi: Viņš vienkārši met tev pāri un tur neko nevar izdarīt

16/03/2023 11:01
Nokopēts
Kristaps Porziņģis

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” līderis Žoels Embīds sniedzis savu viedokli par Vašingtonas “Wizards” spēlētāju Kristapu Porziņģi.

Jau vēstīts, ka naktī uz pirmdienu Porziņģis un “Wizards” ar rezultātu 93:112 piekāpās “76ers”. Porziņģim šī bija viena no vājākajām spēlēm šajā sezonā un pēc tās savus komentārus par latvieti izteica arī Embīds un “76ers” galvenais treneris Doks Riverss. Tāpat “76ers” pārstāvji uzteica Entonija “PJ” Takera darbību aizsardzībā.

“Takera aizsardzība pret Porziņģi bija laba,” izteicies Embīds. “Kad jūs spēlējat pret tādu spēlētāju, kurš ir tik ļoti garš, tad uz viņu ir jāizdara spiediens. Jābūt fiziskam un jāliek viņam doties caurgājienos. Viņš vienkārši met tev pāri un tur neko nevar izdarīt. Šķita, ka Takers ierobežoja Porziņģa spēli ar bumbu un izstūma viņu ārā, kad tas bija nepieciešams. Tajā pašā laikā, kad viņš tika pie bumbas, tad viņam patiešām nebija nekādu variantu nosegt metienu.”

Tāpat pēc aizvadītā mača uz Takera aizsardzību atskatījās arī “76ers” stūrmanis Riverss. “Tā bija fiziska spēle. Takeram bija jābūt viņam cieši klāt, jo Porziņģis ir ļoti garš. Dažas reizes, kad no Porziņģa kāds atkāpās, tad jau bija par vēlu. Viņš vienkārši pagriežas un met, bet Takers centās būt ļoti cieši klāt, kā arī viņam ir lieliska roku darbība.”

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.27
5.75
11.5
15.5
7.5
1.18
4.1
4.75
1.62
1.5
5
5
2.4
3
3.25
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām