Embīds un Grifins kopā gūst 77 punktus, “Lakers” otrā uzvara pēc kārtas (VIDEO)

04/11/2018 09:41

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) spēlē starp Filadelfijas “76ers” un Detroitas “Pistons” (109:99) abu komandu līderi – kamerūnietis Džoels Embīds (76ers) un Bleiks Grifins (Pistons) – parādījuši iespaidīgu sniegumu. Pa abiem kopā viņi guva 77 punktus.

Izšķirošā šajā mačā izrādījās otrā ceturtdaļa, kurā “76ers” parādīja pilnīgu dominanci, uzvarot tajā ar 39:23, kā arī puslaiku pārtraukumā nodrošinot sev 22 punktu pārsvaru – 69:47.

Otrajās 24 minūtēs nedaudz labāka bija “Pistons”, tomēr tuvāk par piecu punktu atstatumu viesiem pietuvoties neizdevās, “76ers” svinot ceturto panākumu pēdējos piecos mačos.

Uzvarētājiem 39 punktus guva Embīds, kura rēķinā arī 17 atlēkušās bumbas. Viesiem 38 punkti Grifina kontā. Amerikānis savāca 13 bumbas zem groziem.

Savukārt šīsnakts spēlē izcila trešā ceturtdaļa (32:16) Losandželosas “Lakers” deva ceturto uzvaru deviņās spēlēs – šoreiz ar 114:110 viesos tika uzveikta Portlendas “Trail Blazers”  komanda.

Mājiniekiem lielu daļu no vezuma nesa Damians Lilards un Sīdžejs Makkolums, katram no viņiem gūstot pa 30 punktiem. Savukārt “Lakers” sastāvā kārtējoreiz līdera cienīgu sniegumu nodemonstrēja Lebrons Džeimss – 28 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles.

Lielisks trešais ceturksnis (21:7) padevās arī Hjūstonas “Rockets” vienībai, kas viesos ar 96:88 apspēlēja Čikāgas “Bulls”, kam šis bija ceturtais zaudējums pēc kārtas. “Ruckets” (3-5) labā 25 punkti un septiņas rezultatīvas piespēles Džeimsa Hārdena rēķinā.

Trīs uzvaru sēriju turpina Indiānas “Pacers”, kas aizraujošā cīņā ar 102:101 dramatiskā galotnē apspēlēja Bostonas “Celtics”. Uzvarētājiem 24 punkti un 12 atlēkušās bumbas Viktora Oladipo rēķinā.

Lielisks sniegums padevies Trejam Jangam, kurš guva 24 punktus un atdeva 15 rezultatīvas piespēles, palīdzot Atlantas “Hawks” pārtraukt četru neveiksmju sēriju un ar 123:118 uzveikt Maiami “Heat”.

Pamatīgu sakāvi piedzīvoja pagājušās sezonas fināliste Klīvlendas “Cavaliers”, kas viesos ar 94:126 atzina Šarlotes “Hornets” pārākumu. “Cavs” šī bija astotā neveiksme deviņos sezonas mačos.

Visbeidzot fantastiska noslēdzošā ceturtdaļa (35:18) ļāva Denveras “Nuggets” ar 103:88 uzveikt Jūtas “Jazz” un sasniegt 8-1 bilanci.

NBA regulārā čempionāta spēļu rezultāti

Filadelfijas “76ers” – Detroitas “Pistons” 109:99 (30:24, 39:23, 16:25, 24:27);

Šarlotas “Hornets” – Klīvlendas “Cavaliers” 126:94 (30:22, 29:30, 34:21, 33:21);

Indiānas “Pacers” – Bostonas “Celtics” 102:101 (18:28, 27:17, 27:27, 30:29);

Atlantas “Hawks” – Maiami “Heat” 123:118 (41:31, 33:37, 28:25, 21:25);

Čikāgas “Bulls” – Hjūstonas “Rockets” 88:96 (28:27, 28:27, 7:21, 25:21);

Sanantonio “Spurs” – Ņūorleānas “Pelicans” 109:95 (24:17, 34:22, 29:29, 22:27);

Denveras “Nuggets” – Jūtas “Jazz” 103:88 (25:25, 22:21, 21:27, 35:15);

Portlendas “Trail Blazers” – Losandželosas “Lakers” 110:114 (29:28, 28:28, 16:32, 37:26).