Embīds un Taunss par saķeršanos saņem diskvalifikāciju

Karls Entonijs Taunss un Žoels Embīds, sportazinas.com
Karls Entonijs Taunss un Žoels Embīds | Foto: Mitchell Leff/Getty Images/AFP

Naktī uz ceturtdienu Nacionālajā basketbola asociācijā (NBA) asumos iesaistījās Filadelfijas “76ers” zvaigzne un Minesotas “Timberwolves” spīdeklis .

Jau vēstījām, ka Filadelfijas “76ers” ar 117:95 mājās pārspēja Minesotas “Timberwolves”, bet visu uzmanību piesaistīja abu talantu saķeršanās. Trešajā ceturtdaļā, kad Filadelfija pārliecinoši soļoja pretim savai sezonas ceturtajai uzvarai, asumos iesaistījās Taunss un Embīds. Abi basketbolisti saņēma diskvalificējošās piezīmes un tika no laukuma noraidīti.

Kā ziņo prestižais Ziemeļamerikas medijs “ESPN”, tad abi karstgalvji katrs saņēmuši divu spēļu diskvalifikāciju un nevarēs palīdzēt savām komandām nākamajos mačos. 

Savukārt Filadelfijas komandas spēlētājs Bens Simonss ticis cauri bez jebkādām sankcijām. Kā zināms, tad NBA jau ir vakardien uzsāka izmeklēšanu šajā atgadījumā. Simonss abu spēlētāju cīniņā it kā iesaistījies, lai nomierinātu Taunsu un Embīdu, taču NBA uzskatījusi, ka viņš veicis bīstamu žņaugšanas paņēmienu pret Taunsu. 

Ar to gan Embīda un Taunsa cīņa nebeidzās un abi turpināja uzsātos asumu izrādīt sociālajos tīklos. 

Embīds nevarēs palīdzēt “76ers” komandai 3. novembra mačā pret Portlendas “Trail Blazers” un 5. novembra cīņā pret Fīniksas “Suns”. Savukārt Taunsam jāizlaiž 3. novembra duelis pret Dāvi Bertānu un Vašingtonas “Wizards” un 5. novembra spēle pret Milvoki “Bucks”. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par