Embīds un Taunss turpina vārdu apmaiņu sociālajos tīklos

Karls Entonijs Taunss un Žoels Embīds, sportazinas.com
Karls Entonijs Taunss un Žoels Embīds | Foto: Mitchell Leff/Getty Images

Naktī uz ceturtdienu Nacionālajā basketbola asociācijā () asumos iesaistījās Filadelfijas “76ers” zvaigzne un Minesotas “Timberwolves” spīdeklis .

Jau vēstījām, ka Filadelfijas “76ers” ar 117:95 mājās pārspēja Minesotas “Timberwolves”, bet visu uzmanību piesaistīja abu talantu saķeršanās. Trešajā ceturtdaļā, kad Filadelfija pārliecinoši soļoja pretim savai sezonas ceturtajai uzvarai, asumos iesaistījās Taunss un Embīds. Abi basketbolisti saņēma diskvalificējošās piezīmes un tika no laukuma noraidīti.

Ar to gan abu karstgalvju cīņa nebeidzās, jo Embīds pēc uzvarētā mača savā sociālā tīkla “Instagram” kontā publicēja ierakstu ar tekstu: “Lieliska komandas uzvara!!! Es uzaugu starp lauvām, bet kaķis šodien centās mani izaicināt.”

“Timberwolves” spīdeklis nepalika atbildi parādā: “Es nesūdzos. Uzaudzis starp lauvām.” Arī Embīds nepalika atbildi parādā: “Tu zini, kas tu esi, kas vienmēr esi bijis. Kaķēns (šim vārdam (pussy) ir arī citādāka nozīme – sieviešu dzimumorgāns). Esmu sadevis tev pa pakaļu un, lūdzu, iekļūsti izslēgšanas turnīrā pirms sāc runāt.”

NBA jau ir uzsākusi izmeklēšanu šajā gadījumā un abiem basketbolistiem draud diskvalifikācija. Tāpat līga noraidījusi mača galvenā tiesneša Marka Ajotes apgalvojumu, ka “76ers” uzbrucējs Bens Simonss vēlējies nomierināt basketbolistus. NBA uzskata, ka Simonss veicis bīstamu žņaugšanas paņēmienu pret Taunsu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par