Embīds varētu spēlēt Francijas izlases sastāvā

Joel Embiid, Džoels Embīds, sportazinas.com
Foto: AP

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” centra spēlētājs Džoels Embīds neizslēdz iespēju spēlēt Francijas basketbola izlases sastāvā, vēsta eurohoops.net.

Apmēram pirms četriem gadiem Nikolas Batums sociālajā vietnē Twitter piedāvāja Embīdam pārstāvēt Francijas nacionālo izlasi, taču centra spēlētājs atteica. Rādās, ka tagad Embīds par šādu iespēju ir savādāk noskaņots.

Pēc spēles starp “76ers” un Bostonas “Celtics”, kura aizvadītajā naktī notika Londonā, Embīdam tika vaicāts, vai viņš spēlētu Francijas izlasē un viņš šādu iespēju neizslēdza.

“Es domāju, ka tāda iespēja pastāv,” atklāja Embīds.”To nekad nevar zināt. Es varētu pārstāvēt Franciju, bet es varētu arī pārstāvēt Kamerūnu. Man Francijā ir vairāki radinieki.”

Embīds ir no Kamerūnas un pilsonība viņam arī ir kamerūnietis, taču viņam ir vairāki radinieki, kuri ir no Francijas. Batuma aicinājums nāca pirms 2014. gada pasaules kausa, bet tad Embīds pauda, ka viņš nav francūzis.

Iepriekš arī Kamerūnas izlase piedāvājusi talantīgajam spēlētājam pārstāvēt viņu izlasi, taču arī tās kreklu viņš nekad nav uzvilcis.

Embīdu 2014.gada draftā ar trešo kārtas numuru izvēlās “76ers” vienība, bet konkrētajā sezonā viņš laukumā neizgāja traumas dēļ. Dēļ sliktas atveseļošanās procesa viņš laukumā neizgāja arī 2015./2016. gada sezonā. Arī nākošajā sezonā Embīds cīnījās ar traumām un nospēlēja tikai 31 spēli, vidēji gūstot 20,1 punktus un 7,8 atlēkušās bumbas.

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar