Emersons: Latvijā bērniem ir vairāk iespēju kļūt par futbolistiem nekā Brazīlijā

20/03/2024 16:39
Nokopēts
Emersons

“Tonybet Virslīgas” komandas RFS uzbrucējs Emersons “Ghetto TV” podkāstā paudis viedokli par atšķirību starp iespējām spēlēt futbolu Brazīlijā un Latvijā.

“Latvijā bērniem ir vairāk iespēju kļūt par futbolistiem nekā Brazīlijā, kur situācija ir pavisam cita. Tik daudz bērnu vēlas kļūt par profesionāļiem, bet viņiem nav vietas. Latvijā redzu, ka daudz kur ir laukumi, savukārt klubi nodrošina visu. Tas ir labi, tas jāizbauda un jācenšas izmantot, lai kļūtu par profesionāli,” uzsver futbolists.

“Vietējo spēlētāju līmenis pieaug katru gadu, šeit ir daudz talantīgo spēlētāju. Bet viņiem jādomā kā man – es vēlos būt izcils spēlētājs, bet neredzu, lai vietējie spēlētāju domātu tāpat, viņi vienkārši vēlas spēlēt futbolu. Pat savā klubā es mēģinu par to runāt ar spēlētājiem, bet viņiem vienā ausī ielido, un pa otro izlido,” atklāj brazīlietis.

Iepriekš kļuva zināms, ka Emersons apsver iespēju iegūt Latvijas pasi, kas viņam arī ļautu pārstāvēt Latvijas izlasi. “Man tas būtu kas ļoti īpašs, ja es varētu pārstāvēt šo valsti, kas man ir ļoti īpaša,” atzina pats uzbrucējs.

Emersons par Latvijas izlasi: Tas būtu kas ļoti īpašs, ja es varētu pārstāvēt šo valsti

 

 

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām