Emocionālais Marejs pēc astoņas stundas ilguša mača izplūst asarās (VIDEO)

Endijs Marejs, sportazinas.com
Endijs Marejs Foto: Getty Images

Pazīstamais britu tenisists Endijs Marejs sasniedzis ASV galvaspilsētā Vašingtonā notiekošā turnīra ceturtdaļfinālu, smagā trīs setu cīņā pārspējot rumāņu sportistu Mariusu Copilu – 6-7 (5), 6-3, 7-6(4).

Kaut arī mačs sākās plkst. 18:00 pēc vietējā laika, savas korekcijas ieviesa laikapstākļi, patstāvīga lietus dēļ abu tenisistu duelim ievelkoties līdz pat plkst. 3:00 naktī. Tādējādi trīs stundas un divas minūtes ilgušās spēles aizvadīšanai kopumā bija nepieciešamas astoņas stundas.

Bijusī pasaules pirmā rakete un trīs “Grand Slam” uzvarētājs Marejs aizvada vien savu trešo turnīru pēc janvārī veiktās gurna operācijas, kā rezultātā Endijs šobrīd ATP rangā atkritis uz necilo 832. pozīciju. Pēc smagā mača Marejs bija ļoti emocionāls un pat uz neilgu brīdi turpat kortos izplūda asarās. ATP līmeņa turnīra ceturtdaļfinālā skots pēdējo reizi iekļuva pērn Vimbldonā.

Viņa nākamais pretinieks būs Austrālijas jaunais talants Alekss De Minors, taču Marejs pēcspēles intervijā atzina, ka tenisists, iespējams, neizies laukumā šonakt paredzētajā ceturtdaļfinālā: “Nezinu, kā pēc tik gara mača ir iespējams pienācīgi atgūties. Neizslēdzu, ka, iespējams, nespēlēšu nākamajā kārtā. Mans ķermenis šobrīd nejūtas diez ko labi. Nevienam nenāk par labu spēlēt līdz trijiem naktī. Nedz spēlētājiem, nedz arī televīzijai un faniem.”

“Nav sapratīgi sagaidīt no spēlētājiem atgūties tik ātri, lai jau nākamajā dienā būtu spējīgs iziet kortos.”

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par