Emša pārstāvētā “Noah” nostiprinās Armēnijas čempionāta pirmajā trijniekā

02/07/2020 23:41

Armēnija

Latvijas pussarga Eduarda Emša pārstāvētā “Noah” komanda ceturtdien svinēja uzvaru Armēnijas futbola čempionāta spēlē, nostiprinoties labāko trijniekā.

“Noah” mājās ar 1:0 (0:0) pārspēja Erevānas “Ararat” komandu.

Emsis maču sāka sākumsastāvā un laukumā pavadīja visas 90 minūtes. Uzvaru mājiniekiem nodrošināja krievu pussargs Vladimirs Azarovs, kurš 63.minūtē guva vārtus no tālas distances.

Pēc 18 kārtām Armēnijas čempionāts sadalīts divās grupās, sešām spēcīgākajām komandām divu apļu turnīrā turpinot cīņu par titulu. Čempionāta vadībā ar 46 punktiem 26 spēlēs ir Gjumri “Širak” vienība, kurai ar 45 punktiem seko 25 mačus aizvadījusī “Ararat-Armenia” un 26 cīņas nospēlējusī “Noah”. Nākamās sekotājas ir piecu punktu attālumā.

Uzvarētāja spēlēs nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, bet otrās un trešās vietas ieguvēja, kā arī kausa ieguvēja – UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Kausa izcīņā “Noah” sasniegusi finālu, kurā 10.jūlijā tiksies ar “Ararat-Armenia”.

Šveice

Latvijas futbola izlases uzbrucējs Roberts Uldriķis ceturtdien pirmo reizi pēc turnīra atsākšanās devās laukumā Šveices superlīgas spēlē, bet viņa pārstāvētā “Sion” cieta zaudējumu.

Sjonas futbolisti 27.kārtas spēlē mājās ar 0:2 (0:1) atzina “Luzern” pārākumu.

Uldriķis pirmajā trīs cīņās pēc superlīgas atsākšanās nebija pieteikumā, bet ceturtdien tika iekļauts spēlētāju sarakstā. 22 gadus vecais uzbrucējs sešas minūtes pirms pamatlaika beigām devās uz maiņu, bet neglāba mājiniekus no zaudējuma.

Pēc Ibrahima Ndiajē precīzā sitiena “Luzern” pirmo puslaiku uzvarēja ar 1:0. Divas minūtes pēc Uldriķa došanās laukumā Paskāls Širpfs panāca 2:0, pielikdams punktu Lucernas vienības uzvarai.

Jau ziņots, ka trešdien vārtsargs Andris Vaņins palika uz rezervistu soliņa, kamēr viņa pārstāvētā “Zurich” viesos ar 2:3 (2:3) atzina “Thun” pārākumu. Tāpat savainojuma dēļ laukumā vēl nav atgriezies aizsargs Mārcis Ošs, kura pārstāvētā Neišateles “Xamax” mājās ar 1:2 (1:1) zaudēja “St. Gallen”, kas joprojām pieteikumā neiekļauj pussargu Danielu Ontužānu.

Turnīra tabulas galvgalī ar 54 punktu 27 spēlēs “St. Gallen” komanda, kurai ar 52 punktiem seko Bernes “Young Boys”. “Zurich” ar 38 punktiem ieņem sesto vietu, “Sion” ar 24 punktiem ir devītajā pozīcijā, bet “Xamax” nopelnījusi 22 punktus un ir pēdējā desmit vienību konkurencē.