Emša pārstāvētā “Noah” piedzīvo “sauso” zaudējumu Armēnijas čempionātā

11/06/2020 19:18

Latvijas futbolista Eduarda Emša pārstāvētā Armēnijas premjerlīgas vienība “Noah” ceturtdien cieta “sauso” zaudējumu vietējā čempionātā.

“Noah” viesos ar 0:2 (0:1) piekāpās Gjumri “Širak”.

Emsis laukumā pavadīja visu maču, bet lielākoties bija spiests spēlēt aizsardzības līnijā, lai arī ierasti pilda pussarga funkcijas. Spēles rezultātu 36.minūtē atklāja Morijs Kone, kurš soda laukumā pie aptuveni piecu metru atzīmes saņēma piespēli, un nekļūdīgi raidīja bumbu pretinieku vārtos. Otrā puslaika 29.minūtē aizsardzībā kļūdījās “Noah” spēlētājs, kā rezultātā Gjumri vienība pārtvēra bumbu, Solomonam Udo īsi pēc tam to raidot vārtu tīklā (2:0).

Mača pēdējā minūtē soda laukumā pie bumbas nonāca Emsis, taču viņa centrējums bija pagalam neprecīzs, bumbai lidojot krietni virs vārtu konstrukcijas.

Pēc 18 kārtām Armēnijas čempionāts sadalīts divās grupās, sešām spēcīgākajām komandām divu apļu turnīrā turpinot cīņu par titulu. Čempionāta vadībā ar 41 punktu 21 spēlē ir “Ararat-Armenia”. Otro vietu ar 36 punktiem 22 mačos ieņem “Širak”, bet pa 35 punktiem iekrājušas “Lori” un “Noah”. Piektajā vietā ar 34 punktiem ir “Alaškert”, savukārt “Ararat” ir par diviem punktiem mazāk.

Uzvarētāja spēlēs nākamās sezonas UEFA Čempionu līgas kvalifikācijā, bet otrās un trešās vietas ieguvēja, kā arī kausa ieguvēja – UEFA Eiropas līgas kvalifikācijā.

Kausa izcīņā “Noah” izcīnījusi uzvaru pusfināla pirmajā spēlē, bet atbildes mačs vēl nav aizvadīts.