Emsis gūst pirmos vārtus Armēnijas augstākajā līgā

15/04/2021 19:33
Eduards Emsis

Latvijas futbola izlases pussargs Eduards Emsis ceturtdien guva savus pirmos vārtus Armēnijas premjerlīgā, palīdzot Erevānas “Noah” komandai izcīnīt uzvaru. “Noah” viesos ar 3:2 (2:2) uzveica Erevānas “Ararat” vienību.

Mājiniekus jau trešajā minūtē vadībā izvirzīja Huans Bravo, bet 17.minūtē 2:0 panāca Morī Konē. Minūti vēlāk Emsis ar tālu sitienu ārpus soda laukuma robežām vienus vārtus atguva, bet 26.minūtē rezultātu izlīdzināja Petross Avetisjans.  Kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas 16 minūtes, Pāvels Kirjenko guva vārtus, kas vēlāk viesiem atnesa uzvaru.

Emsis laukumā pavadīja visas 90 minūtes un vienreiz tika brīdināts ar dzelteno kartīti. Armēnijas premjerlīgas kopvērtējumā pirmo vietu ar 30 punktiem 16 spēlēs ieņem “Alashkert”, bet tālāk ar 28 punktiem seko trīs komandas, kuru vidū ir arī 17 mačus aizvadījusī “Noah”.

Emsis Armēnijas premjerlīgā spēlē otro sezonu pēc kārtas. Pērn viņš kopā ar komandu uzvarēja Armēnijas kausā un izcīnīja premjerlīgas sudraba medaļu.