Entonijs arī nākamajā sezonā plāno pārstāvēt “Thunder” komandu

23/06/2018 10:15

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Oklahomasitijas “Thunder” uzbrucējs Karmelo Entonijs neplāno priekšlaicīgi pārtraukt savu līgumu, līdz ar to arī nākamajā sezonā viņš pārstāvēs šo komandu, vēsta New York Times žurnālists Marks Šteins.

Entonijam ir spēkā līgums, kas paredz, ka viņš nākamajā sezonā nopelnīs 27,9 miljonus ASV dolāru.

Entonijs plāno spēlēt komandā, kamēr iztecēs līguma termiņš. Esošo kontraktu viņš priekšlaicīgi varētu pārtraukt līdz svētdienai. Viņa līgumā ir iestrādāta “spēlētāja opcija”, kas ļauj viņam vienpersoniski pagarināt vai pārtraukt sadarbību pēdējā līguma gadā.

“Es nenākšu spēlēt no soliņa,” sezonas pēdējā intervijā savas nodomus atklāja Entonijs. “Es domāju, ka spēju komandai dot ko vairāk, ne tikai palīdzību no soliņa. Joprojām esmu ļoti zinošs un spējīgs basketbolists.”

Entonijs aizvadītajā sezonā vidēji mačā guva 16,2 punktus, metot ar 40,4 % no spēles un 35,7 procentiem no trīs punktu līnijas. Šī bija viņa pirmās sezona Oklahomā, kā arī zemākais rādītājs vidēji gūtajos punktos karjerā.

“Thunder” vienība kā ceturtā labākā komanda aizvadītajā sezonā iekļuva izslēgšanas spēlēs, taču jau pirmajā kārtā sērijā ar 2-4 atzina Jūtas “Jazz” pārākumu.

Pieslēgties

Dienas fokusā

18/04/2021 11:19

Nosaukts hokeja izlases sastāvs spēlēm pret Slovākiju, iekļauts arī 40 gadus vecais Kr. Rēdlihs

Latvijas hokeja federācija (LHF) savā mājaslapā paziņojusi valstsvienības sastāvu gaidāmajām pārbaudes spēlēm pret Slovākiju. Jau rītdien, 19. aprīlī, hokeja izlase dosies uz Slovākiju, lai, gatavojoties 2021. gada pasaules čempionātam Rīgā,…