Entonijs: Pašlaik man nav vēlmes uzlabot attiecības ar Filu Džeksonu

21/08/2021 22:51
Nokopēts
Karmelo Entonijs, www.sportazinas.com

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) vienības Losandželosas “Lakers” basketbolists Karmelo Entonijs podkāstā “All the smoke” atklājis, ka viņš nevēlas uzlabot savas attiecības ar NBA leģendu Filu Džeksonu.

Entonija un Džeksona ceļi krustojās, kad Karmelo spēlēja Ņujorkas “Knicks” vienībā, kuras prezidents bija tieši Džeksons. Viņš nekautrējās publiski kritizēt vienu no savas komandas zvaigznēm, ko Entonijs atceras vēl joprojām.

“Kad Fils atnāca uz komandu, viņš vienkārši nogrieza man sakaru līniju ar galveno ofisu, ar darbiniekiem, pat ar spēlētājiem. Saproti, par ko es runāju? Tobrīd pats sapratu, ka tā ir kaut kāda spēle,” atceras Entonijs. “Pašlaik man nav vēlmes uzlabot ar viņu attiecības. Ja Fils būtu šeit, tad viņš teiktu, ka viss nebija tā, kā es stāstu. Man nav laika šādām lietām,” teica basketbolists.

Entonijs Ņujorkas klubā spēlēja no 2011. līdz 2017. gadam, savukārt Džeksons par “Knicks” prezidentu strādāja no 2014. līdz 2017. gadam. Tieši viņa darbības laikā Ņujorkas vienība 2015. gadā ar ceturto numuru draftēja Kristapu Porziņģi.

Pēc “Knicks” Entonijs spēlēja arī Oklahomasitijas “Thunder”, Hjūstonas “Rockets” un Portlendas “Trail Blazers” vienībās, savukārt šī gada augustā viņš parakstīja līgumu ar “Lakers”.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām