“Epic Esport Events” paziņo par “EPIC League” trešo sezonu “Dota 2” disciplīnā

09/02/2021 22:14

Krievijas esporta turnīru organizatore “Epic Esport Events” paziņojusi, ka tiks aizvadīta trešā sezona “Dota 2” turnīram “EPIC League”. Līgā piedalīsies 16 komandas no Eiropas un CIS reģiona, sadalot 100 tūkstošus ASV dolāru vērtu balvu fondu. CIS jeb NVS (Neatkarīgo Valstu Sadraudzība) reģionā ietilpst tādas valstis kā Armēnija, Azerbaidžāna, Baltkrievija, Kazahstāna, Kirgistāna, Moldova, Krievija, Tadžikistāna un Uzbekistāna.

Grupu turnīrs tiks aizvadīts no 2. līdz 13. martam, bet izslēgšanas spēles risināsies no 14. līdz 21. martam. Kaut arī paziņots, ka trešā sezona notiks, rīkotāji vēl nav atklājuši tās komandas, kuras piedalīsies šajā turnīrā, bet tiek prognozēts, ka tas tiks darīts tuvākajā laikā.

Šis būs viens no pirmajiem šī gada “online” režīmā aizvadītajiem turnīriem pirms “ONE Esports Singapore Major”, kurš kļūs par pirmo “Major” līmeņa turnīru šogad “Dota Pro Circuit” sezonā. Otrās sezonas laikā līga noslēdza sadarbības līgumus ar Ķīnas kompāniju “Haval”, kā arī sporta likmju portālu “Parimatch”.

Tikmēr “Esports Insider” ziņo, ka šis ir kļuvis par lielāko “Dota 2” turnīru, kurā sacensties Eiropas un CIS reģiona vienībām, tāpēc sagaidāms, ka,  tuvojoties jaunajai sezonai, organizācija paziņos par sadarbības noslēgšanu ar jauniem partneriem.

Pieslēgties

Dienas fokusā

21/04/2021 08:06

Bļugers gūst vārtus otrajā spēlē pēc kārtas, “Penguins” gandrīz izlaiž 6:0 (VIDEO)

Latvijas hokejists Teodors Bļugers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē guva vārtus, palīdzot savai komandai Pitsburgas “Penguins” izcīnīt uzvaru. “Penguins” mājās ar 7:6 (4:0, 2:0, 1:6) uzvarēja Ņūdžersijas “Devils”. Bļugers…